Hata bildir

Mert Ramazan Demir

Reyting
(0 oy)
5
1 kişinin favorisi oldu
1998 İstanbul doğumlu olan Mert Ramazan Demir, çocukluğunu Bakırköy'de geçirmiştir. Liseyi bitiren oyuncu ajansa yazılarak bir süre eğitim almıştır ve ilk olarak Aşkopat filminde oynamış ardından da Üç Harfliler: Adak filminde karşımıza çıkmıştır. İlk dizi projesi ise Öğretmen'dir.
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın dizileri Ömer ve Sakla Beni ne zaman final yapıyor? Yalı Çapkını 3. sezon yolda mı? Yan Oda için flaş final kararı!
Star'ın OGM Pictures imzalı dizileri Ömer ve Sakla Beni için final vakti yaklaşırken, Yalı Çapkını için ise yeni sezon çalışmalarına şimdiden başlandı. Peki Ömer dizisi ne zaman final yapacak? Ömer dizisinin finalinde neler olacak? Ömer dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda edecek? Sakla Beni dizisinin finali ne zaman? Sakla Beni'nin finali kaçıncı bölümde olacak? Sakla Beni 26. bölümde neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman? Yalı Çapkını dizisinin sezon finali kaçıncı bölümde olacak? Yalı Çapkını 3. sezon çekilecek mi? Yalı Çapkını 3. sezonda neler yaşanacak? Yalı Çapkını 2. sezon finali ne zaman yayınlanacak? Yan Oda dizisi final mi yapıyor? Yan Oda dizisi ekranlara erken mi veda edecek? Yan Oda dizisi kaçıncı bölümde bitecek? Yan Oda dizisi 2. sezon olacak mı?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar

neler oldu ?

elkilanihome elkilanihome, Kızılcık Şerbeti dizisini favorilerine ekledi 13 Kasım 2023 08:45
11türkdizileriberbat11 11türkdizileriberbat11, Kızılcık Şerbeti dizisine oy verdi 27 Ağustos 2023 14:39
bykral06 bykral06, Kızılcık Şerbeti dizisine oy verdi 25 Mart 2023 05:50
Fatma Onerge Fatma Onerge, Kızılcık Şerbeti dizisine oy verdi 19 Aralık 2022 05:50