Hata bildir

Münibe Millet

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 23 Ocak 1980 (44), Elazığ
Eğitim : Sanat Merkezi
7 kişinin favorisi oldu
Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, drama eğitmeni. Pera Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü'nde eğitimine başlayan sanatçı, Tiyatro Pera'da bir çok oyunda rol aldı. Oyunculuk eğitiminin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünü bitiren Millet, tiyatronun yanısıra sinema, diziler ve reklamlarda da oynadı. Aynı zamanda drama eğitme...
Bergüzar Korel'li
Bergüzar Korel'li "Kanlı Yayın" dizisinin adı değişti! Dizi güçlü oyuncu kadrosuyla geliyor!
Prime Video'nun ilk yerli yapımı olan ve başrolünde Bergüzar Korel'in yer aldığı Kanlı Yayın dizisinin hazırlıkları sürerken yapım için flaş bir son dakika değişikliğine gidildi. Peki Kanlı Yayın dizisinin adı neden değişti? Kanlı Yayın dizisinin yeni adı ne? Kanlı Yayın dizisinde kimler rol alacak? Kanlı Yayın dizisi uyarlama mı? Düğüm dizisi ne zaman, nerede yayınlanacak? Düğüm dizisinin konusu ne? Düğüm dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Düğüm dizisi uyarlama mı? Bergüzar Korel kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat