Hata bildir

Mustafa Korkmaz

Reyting
(2 oy)
7
Gerçek Adı : Mustafa Korkmaz (Sihirbaz Oyuncu)
Doğum: 01 Şubat 1985 (36), Türkiye
Eğitim : Lise
7 kişinin favorisi oldu

Sunucu (OYUNCU-YAZAR) MUSTAFA KORKMAZ 01.02.1985 Tiyatro Ve sinema oyuncusu Daha önce bir çok televizyon tiyatro,sinema,dizi,reklam,Projelerinde Oyuncu olarak yer alan Mustafa Korkmaz Daha Sonra 2007 yılında Ajans sanat Tiyatro Organizasyon Şirketini Kurmuştur. Bünyesinde birçok Tiyatro oyunları hazırlamış ve...

Video hazırlanıyor..

üyeler ne diyor?

( 16 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
oyuncum
Sunucu (OYUNCU-YAZAR) MUSTAFA KORKMAZ 01.02.1985 Tiyatro Ve sinema oyuncusu Daha önce bir çok televizyon tiyatro,sinema,dizi,reklam,Projelerinde Oyuncu olarak yer alan Mustafa Korkmaz Daha Sonra 2007 yılında Ajans sanat Tiyatro Organizasyon Şirketini Kurmuştur. Bünyesinde birçok Tiyatro oyunları hazırlamış ve yurdumuzun bir çok il ilçe beldelerinde seyirci ile buluşmuştur ayrıca orta oyunu sunan Mustafa Korkmaz İLLÜZYON (sihirbaz) Gösterisi de yapmaktadır.Bir çok Belediye Festival Programlarında Sunuculukta yapmıştır.Öykü hikaye senaryo da yazabilen Mustafa Korkmaz Şuan hala Ajans Sanat Tiyatrosu Organizasyonda Kurucu Yönetmenlik Yapmaktadır.
resim yok
kerim urgancı Bu yorumu bildir
çok güzel filimleriniz var sizi çok seviyorum
resim yok
Ahunu OĞUZ Bu yorumu bildir
yarın hangi okulda tiyatro gösterisi yapacaksınız
resim yok
bugünki gösteriniz çok güzeldi beni hatıladınızmı en ön sırada duvar tarafında ben sizin hayranınızım
resim yok
sana hayran olmamak elde degıl abicim...
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.