Hata bildir

Sevda Erginci

Reyting
(4 oy)
9,3
Doğum: 03 Ekim 1993 (31)
16 kişinin favorisi oldu
4 yaşında iken anne babası boşanmıştır. 15 yaşında itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen Sevda Erginci'nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya'da çocuk tiyatrosunda "Paki ve Sevgi Çiçekleri" oyunu ile oldu. 1,5 yıl oyunculuk eğitimi aldı.
TRT'den bir final kararı daha! Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda ediyor?
TRT'den bir final kararı daha! Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde ekrana veda ediyor?
TRT'nin hikayesiyle çok konuşulan yeni dizisi Kül Masalı için erken final kararı alındı. Peki Kül Masalı ne zaman bitiyor? Kül Masalı dizisinin finali ne zaman? Kül Masalı dizisi kaçıncı bölümde bitiyor? Kül Masalı dizisi neden bitiyor? Kül Masalı 7. bölümde neler yaşandı? Kül Masalı 8. bölümde fragmanı yayınlandı mı? Kül Masalı 8. bölümde neler olacak? Kül Masalı dizisi oyuncuları kimlerdir? Kül Masal dizisi konusu nedir? Kül Masalı dizisinin konusu ne? Kül Masalı dizisinde kimler rol alacak? Kül Masalı dizisi ne zaman yayınlanacak? Kül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Kül Masalı dizisi uyarlama mı? Kül Masalı reytinglerde kaçıncı oldu?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

EmirT EmirT, Emma Hamilton ile ilgili katkıda bulundu 03 Ekim 2018 13:40