Hata bildir

Tuba Büyüküstün

Reyting
(348 oy)
9
Gerçek Adı : Array
Doğum: 05 Temmuz 1982 (41)
Eğitim : Lisans
1925 kişinin favorisi oldu
Tuba Büyüküstün İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın ...
Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün yeniden partner olmaya hazırlanıyor!
Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün yeniden partner olmaya hazırlanıyor!
Sektörün sevilen isimlerinden Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün yeni bir projede biraraya geliyor. Peki Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün hangi projede yer alacak? Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün'ün yeni dizisi ne? Halit Ergenç ile Tuba Büyüküstün hangi dizide ro arkadaşı oluyor? Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin konusu ne? Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinde kimler rol alacak? Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin çekimleri ne zaman başlıyor? Yarınlar Yokmuş Gibi dizisi nerede yayınlanacak? Yarınlar Yokmuş Gibi dizisi uyarlama mı? Halit Ergenç kimdir? Tuba Büyüküstün kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

adnan ekrem kesici adnan ekrem kesici, Harley and the Davidsons dizisine oy verdi 21 Temmuz 2021 15:20
EmirT EmirT, Harley and the Davidsons ile ilgili katkıda bulundu 10 Ekim 2018 17:24