Hata bildir

Tuba Büyüküstün

Reyting
(345 oy)
9
Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün
Doğum: 05 Temmuz 1982 (37)
Eğitim : Lisans
1922 kişinin favorisi oldu
Tuba Büyüküstün İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan...
Tuba Büyüküstün Netflix'in Ottoman Rising dizisinde!
Tuba Büyüküstün Netflix'in Ottoman Rising dizisinde!
Tuba Büyüküstün iki senelik aradan sonra izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor... Başarılı kadın oyuncu Netflix'in Ottoman Rising dizisi ile ekranlarda olacak...

üyeler ne diyor?

( 930 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Enver Borusoy
Tuba Büyüküstün bir sanatçı kibi yaşına ve zamanına göre filmlerde rollar almış olursa, o zaman yeni başarılara imza atacaktır. Sanatın gerçek sırrı da budur. Ama reklam-filana ve paraya göre rollara yüz tutacagı taktirde, tüm başarılara elvida demek zorunda kalacaktır. Professional sanatın gerçek yüzü böyledir. Film ve sanat alanında mevzular felsefede diyildiyi kibi sinerjetik düzende sosyal düşüncenin gelişmesi adına yorum en büyük başarıya imza atmak demektir. Önceki rollarının şahene olması Tuba Hanım Efendiye bu nedenle başarılar getirmiştir. Asla bu düzeni bozmaması gerekiyor. Haydi sayınh Tuba Hanım Efendi!!! Yolun her zamankı kibi açık olsun. Bakü/Azerbaycan. Enver Börüsoy, güzel sanatlar araştırmacısı.
kekokekeli
Merhaba sizi çok seviyorum harika biri siniz.....
resim yok
erdal erman amasya Bu yorumu bildir
çok seviyorum
resim yok
tuba büyüküstün coooooook güzel bir kadın allah nqazarlardan saklasın
Cmdrpion
Çok güzel bir oyuncu , ama , yüz ifadesi asla değişmiyor.. Sevindi mi ,üzüldü mü, korktu mu , nefret mi ediyor asla anlaşılmıyor.. Sadece güzel bir taşbebek..
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.

neler oldu ?

nedime nedime, Vurgun ile ilgili katkıda bulundu 23 dakika önce
merve_mutlu merve_mutlu, Vurgun ile ilgili katkıda bulundu 15 Şubat 2019 - 11:21
Ahmet Aydın 208826 Ahmet Aydın 208826, Vurgun sayfasına bir yorum yazdı 07 Şubat 2019 - 15:46
Bartu Güven Bartu Güven, Vurgun dizisine oy verdi 26 Aralık 2018 - 22:50