Hayat Şarkısı ( 2016 )

Yerli Diziler

konuk oyuncu

oyuncu kadrosu

Ezgi Tombul
Ezgi Tombul

Televizyon kariyerine Keşanlı Ali Destanı ve Hatırla Gönül dizilerinde başlayan Ezgi Tombul, Hayat Şarkısı dizisinin yanı sıra, son olarak 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Çekimleri 2021 yılı içinde tamamlanan ve Ozan Akbaba'nın senaryosunu yazdığı Anka filminin oyuncu kadrosundadır. Telev...

Elif Sevinç
Elif Sevinç

Küçük Nilay

Aden Duru Orak
Aden Duru Orak

Küçük Melek

Taha Yusuf Tan
Taha Yusuf Tan

Küçük Kerim

Sibel Melek Arat
Sibel Melek Arat

Küçük Hülya

Zeynep Köse
Zeynep Köse

2008'de İ.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Yıldız Kenter gibi ustalar ile çalışma imkanı elde etti. Ezel'in kadrosunda yer alacağı kesinleşmeden kısa süre önce Bakırköy Belediye Tiyatrosu'na kabul edildi.

Ahmet Saraçoğlu
Ahmet Saraçoğlu

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitim gören sanatçı, çeşitli tiyatro topluluklarında çalışmasının ardından, 1995 yılında kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. 2005 yılında bir grup sanatçıyla birlikte İstanbul Kraliyet Tiyatrosu'nu kurdu. Halen çalışmalarını sürdürmektedir.

Gamze Demirbilek
Gamze Demirbilek

Gamze Demirbilek, 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2002 yılında oyunculuğa Canım Kocam dizisi ile adım atmış; Kara Ekmek, Yer Gök Aşk, Türkan, Arka Sıradakiler, Zoraki Koca, Çocuklar Duymasın, Yasemince gibi dizilerde rol almıştır.

yönetmen

yapımcı kadrosu

senaryo yazarı