Kül Masalı 8. bölüm özet

Büyük yüzleşme zamanı gelmiştir artık!

Kül Masalı (8. Bölüm)

TRT 1’de yayınlanan, başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlunun yer aldığı Kül Masalı 18 Nisan Perşembe günü saat 20.00de sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Kül Masalı’nın yeni bölümünde neler olacak?

Odasındaki fotoğrafları gören Jale, Erhana beş yıl önce olanları ve işlediği suçu itiraf etmek zorunda kalır. Bu esnada Tufan’ın içeri girip gizlice onları dinlediğinden haberi yoktur. O sırada eve gelen sürpriz bir ziyaretçi Tufan’ı etkisiz hale getirir. Fakat Tufan’ın konuştuklarını duymuş olma ihtimali Jalenin yapabileceklerinin hiç bi sınırı olmadığını tekrar gözler önüne serer.

Arat’ın gelişiyle birlikte Ferman Akdağ’ın ani ziyaretinin sebebini anlaşılır. Ferman’ın amacı Özgenin annesini bulmak değil, gözdağı vererek şantajla Arattan para kopartmaktır.  Bu sebeple şüphe oklarını onun üzerinden çevirmeye çalışır. Özge ona inanmış gibi davransa da Arat’ın annesinin ortadan kaybolmasıyla bir ilgisinin olduğuna dair yeniden şüphe duymaya başlar.  Üstelik bu defa bu meselenin peşini kolay kolay bırakmaya da niyeti yoktur.

Diğer taraftan Restoranda çalışan Rukiyeyi göz altına alan Cemil ve Müge de aynı iz üzerinde hızla ilerlemeye başlarlar. Arat ve Jale için çember artık tamamen daralmıştır.  Hiç ummadığı sarsıcı bir anda Cemil ve Özgeyi karşısında bulan Arat’ın artık ne kaçabileceği bir yer ne de söyleyebileceği bir yalan kalmamıştır. Büyük yüzleşme zamanı gelmiştir artık.

Kül Masalı”, 18 Nisan Perşembe saat 20.00de TRT 1de…

Yayın tarihi: 18 Nisan 2024 20:00

Oyuncular: Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcinelioğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik