Kül Masalı 2. bölüm özet

Jale’nin köşkteki manevi varlığı Arat’ın üzerinde!

Kül Masalı (2. Bölüm)

Gizemli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz hafta TRT 1 ekraanlarında yayın hayatına başlayan Kül Masalı 22 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Kül Masalı’nın ikinci bölümünün konusu ise şöyle: Jale’nin köşkteki manevi varlığı ve Arat üzerindeki etkilerini görmek Özge’yi çok sarsar. Neveser, Özge ve Arat’ı ayırmanın yollarını aramaktadır.

Behiye’yi de işin içine karıştıracak bir planı vardır. Behiye ablasını çok zor durumda bırakacak bir hata yapar. Arat Özge’yi mutlu etmek ve aşkını doyasıya yaşamak isterken, Özge aşkı ile sevdiği adamın ailesi arasında sıkışıp kaldığını hissetmeye başlamıştır.

Arat’ın kızı Birce ile bağ kurmak isteyen Özge, Arat’dan bu konuda destek ister. Jale’nin kaza dosyasını yeniden açan Cemil ise, yeni ipuçları ararken beklenmedik bir teklifle karşılaşır. Teklifin kimden geldiği ise çok daha büyük bir gizemdir.

Aşkın her zaman göründüğü gibi olmadığı, masalsı bir hikayeden entrikalarla dolu bir dünyada geçen “Kül Masalı”,  her Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…

Yayın tarihi: 22 Şubat 2024 20:00

Oyuncular: Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcinelioğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik