Ne Gemiler Yaktım 1. bölüm özet

Ne Gemiler Yaktım 1. Bölümüyle Show TV'de başlıyor!

Ne Gemiler Yaktım (1. Bölüm)

Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, hikayesi ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt’a ait olan Ay Yapım’ın Show TV’de ekranlara gelecek yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ başlıyor. Başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı dizide bu isimlere Nazmi Kırık, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Züleyha Yıldız, Melisa Duru Ünal, Onur Dikmen, Ata Çağlan Timur, Süreya Kilimci ile usta oyuncular Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat eşlik ediyor.

Ne Gemiler Yaktım’ın birinci bölümünde; Kızı Zeynep’le birlikte günlerdir kocası Rutkay’dan kaçan Fidan, bir tesadüf eseri Yasemin’in kızı Rengin’in hayatını kurtarır. Bu sayede başlayan dostlukları iki kadının da hayatlarının dönüm noktası olacaktır.

Fidan’ın geçmişinden habersiz olan Yasemin, ‘kadın kadının yurdudur’ diyerek onu ve kızını evine alır. Ne var ki Fidan’ın yüzünden kendi kızının tehlikeye düşmesini engelleyemez.

Kızını kurtarmak için yapacağı hamle, yollarının Komiser Toprak’la kesişmesine neden olur. Şimdi Yasemin ve Fidan’ın dostluğu bir suç ortaklığına dönerken ikisinin de hayatı sonsuza kadar değişmiştir.

“Ne Gemiler Yaktım” ilk bölümüyle 4 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

Yayın tarihi: 04 Aralık 2023 20:00

Oyuncular: Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil, Berk Hakman, Macit Koper, Çiğdem Selışık Onat