Hata bildir

Berk Hakman

Reyting
(52 oy)
9,4
Doğum: 14 Ağustos 1981 (41), Ankara
Eğitim : Konservatuar
452 kişinin favorisi oldu
Liseden mezun olmasının ardından, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne bir süre devam etti. Bu dönemde, okulun tiyatro kulübünün yanı sıra, yine Antalya'daki Tiyatro Atölyesi'ne girdi. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul'a yerleşti. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Babası, Erkin Koray'ın...
Pamir Pekin ve Berk Hakman Olağan Şüpheliler dizisinde!
Pamir Pekin ve Berk Hakman Olağan Şüpheliler dizisinde!
Olağan Şüpheliler dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

berk hakman videoları

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

( 70 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Savaş_Aktan_723
Ertan Demir en sevdiğim Berk Hakman karakteri oldu!!
Hina Dedyaeva
Bu arada, Bay Berk gazetecilerden gizlenmeye devam ediyor, röportaj yapmayı redd ediyor, istenmeyen kullanıcıları engelliyor ve duruma yorum yapmıyor.  Kim bilir, belki de sanatçı, açıkça yönelimini ilan ederek, Asya'nın ilk eşcinsel olmaya karar verdi?  Onun itiraf etmesini bekliyoruz.  Böyle skandalları bizim cine topluluğumuz uzun zamandır duymuyordu. İnanılmaz durum, halkın favorisi, sonuçları düşünmeden, eşcinsel siteye hem meslektaşları hem ajanları hem de yönetmenleri tarafından tanınan numarayla kayıtlı olmuştur. Belki de kapalı bir yaşam tarzına karşı bir protesto eylemi etmiştir?
resim yok
Berk hakman rolünü çok güzel oynuyor
resim yok
nicin biti kacak ya!!!! benim en sevdim oyuncu ertan tam bir adam
resim yok
bence Berk gibi manyak rölu kimse oynayamaz ve bu demekki çok başarılı bir oyuncu olduğu . sana şapka kaldırıyorum . Ertan Demir kötü bir röl olduğu halde hem karakteri hem de Berki çok sevdim.
Henüz eklenmiş bir anket bulunmuyor.