Hata bildir

Ne Gemiler Yaktım

(2023)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Yapım : 2023 Tuvalu
1 kişinin favori dizisi oldu
Ne Gemiler Yaktım; Annelikten başka hiçbir ortak noktaları olmayan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan’ın (Devrim Özkan) yollarının kesişmesiyle başlayan ‘Ne Gemiler Yaktım’, iki kadının birbirinden destek alarak hayatta kalma mücadelelerine seyirciyi ortak edecek. Fidan’ın geride bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile Rutkay’ın pis iş...
Show TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım’ın yayın tarihi belli oldu!
Show TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım’ın yayın tarihi belli oldu!
Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’i bir araya getiren ‘Ne Gemiler Yaktım’ın yayın tarihi belli oldu. Peki Deniz Baysal hangi yapımla anlaştı? Deniz Baysal'ın yeni dizisi ne? Ne Gemiler Yaktım dizisinin konusu ne? Ne Gemiler Yaktım dizisinde kimler rol alacak? Ne Gemiler Yaktım dizisi uyarlama mı? Ne Gemiler Yaktım dizisinin çekimleri ne zaman başlıyor? Ne Gemiler Yaktım dizisinde Deniz Baysal'ın rol arkadaşı kim? Ne Gemiler Yaktım dizisi ne zaman, nerede yayınlanacak? Deniz Baysal kimdir? Devrim Özkan kimdir?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

yayın takvimi

 • Pazartesi 20:00

  Y

  Show TV

  Salı 00:15

  T

  Show TV

  Salı 09:45

  T

  Show TV

  Çarşamba 03:00

  T

  Show TV

  Çarşamba 05:30

  T

  Show TV

  Perşembe 20:00

  T

  Show TV

hayranlar

neler oldu ?

EmirT EmirT, Muhammet Uzuner ile ilgili katkıda bulundu 21 Ocak 2019 10:50