10 Bin Adım dizisinin 2. Sezonu çekilecek mi?

Gain Medya'nın sevilen dizisi 10 Bin Adım'ın ikinci sezonu olacak mı?

Merve Mutlu
10 Şubat 2021 - 11:41
Gündem

Hafızalara Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi nedeniyle 30 TV kanalında birden eşzamanlı olarak #özgecaniçin yazısı ile logo dahi kullanmadan ekran karartma yaptırması ile kazınan Filli Boya'nın eski sahibi Gözde Akpınar tarafından kurulan Gain Medya'nın ilk dizisi 10 Bin Adım, ilk sezonuyla izleyicilerden tam not aldı. Dizinin ikinci sezonu merak uyandırıyor. 

21-02/10/engin-gunaydin.png

Birçok başarılı projede yer alan ve Galip Derviş adlı projeden sonra dizi sektörü ile vedalaşan, Bir Demet Tiyatro, Güneş Yanıkları, Aşkım Aşkım, Zor Baba, Size Baba Diyebilir miyim?, Muhteşem Yüzyıl, Avrupa Yakası gibi birçok başarılı projede yer alan oyuncu Engin Günaydın'ı setlere geri döndüren projenin başrolündeki diğer isim de başarılı oyuncu Devin Özgür Çınar olmuş ve ilk sezonuyla ikili çok sevilmişti.

10 Bin Adım dizisinin 2. Sezonu çekilecek mi?

21-02/10/10bin-adim.png

Yapımcılığını Faruk Özerten ile Nisan Ceren Göçen'in üstlendiği dizi, sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans olarak kabul edilen “Günde 10 bin adım” önerisine uyarak birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgili Ezgi ve Memet’in iki yeni yol arkadaşı olma hikayesini mizahi bir dille anlatıyor. 2. Sezonu bu yaz çekilecek olan dizinin  yeni bölümleri sonbaharda yayınlanacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat