Afili Aşk Rıza (Taner Rumeli) kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk'ın oyuncuları ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Afili Aşk Rıza kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu
12 Haziran 2019 - 15:54
Yeni Bölüm

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk'ın oyuncuları ve hikayesi oldukça dikkat çekiyor. Afili Aşk Rıza kimdir? Gerçek adı nedir?  

Afili Aşk Rıza kimdir?

19-06/12/taner-rumeli.png

Rıza, Ayşe'nin oldukça despot, dediğim dedik ve sert olan büyük abisidir. Hapse girip şartlı tahliye ile çıkan Rıza, mahallelinin de abisidir. Dünyayı kız kardeşi için tehlikeli olarak görerek kardeşine karşı korumacı olmaya çalışırken onu baskılar. 

Afili Aşk dizisinde Rıza karakterini Taner Rumeli canlandırmaktadır. 

Taner Rumeli kimdir?

19-06/12/taner-rumeli-kimidr-1560329305.jpg

1985 doğumlu oyuncu Taner Rumeli Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. lk tiyatro deneyimini 1999 senesinde Keşan’lı Ali Destanı ile gerçekleştiren oyuncu Unutma Beni adlı dizide Levent karakterini canlandırmıştır.

2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisi ardından Bitmeyen Makarna, Cin Geçidi, Unutma Beni, Son İstasyon, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Nuri, Atlılar, İnadına Aşk, Analı Oğullu, Asla Vazgeçmem, Öyle ya da Böyle, İnadına Aşk ve Kalbimin Sultanı gibi projelerde yer almıştır.

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat