Al Sancak 9. Bölümde Nadia'nın kimliği deşifre oldu! Dizi reyting listesinde nerede yer aldı?

TRT'nin başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın yer aldığı Al Sancak dizisi 9. bölümüyle ekrana geldi Peki Al Sancak dizisinin 9. bölümde neler oldu? Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Al Sancak dizisinin konusu ne? Al Sancak dizisi nerede çekiliyor? Al Sancak dizisi 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uğur Güneş kimdir? Al Sancak 10. Bölümde neler olacak? Al Sancak reytinglerde kaçıncı oldu? Al Sancak 9. Bölüm izle!

Volkan Usta
31 Mart 2023 - 10:52
Kültür Sanat

Al Sancak , TRT 1 ekranındaki dokuzuncu bölümüyle yoğun ilgi görürken, #AlSancakDizisi etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu. Al Sancak’ta Nadia’nın ‘Beyaz Melek’ kimliğinin deşifre olması ve bunu bilen Mithat ve Amy’nin ölmesi bölüme damga vurdu.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-9.JPG

Al Sancak’ın 9. bölümünde neler oldu?

Özel Kuvvetler’in üst üste başarılı operasyonlar gerçekleştirmesi Ahtapot yapılanmasını radikal kararlar almaya zorladı. Yeni denkleme ismi gibi hızla giren Boran, hedefine ilk olarak Ali Yüzbaşı’nın kardeşi Savcı Sedef Banazlı’yı koydu.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-20.JPG

Ahtapot tarafından kaçırılan Milli Savunma Sanayi’nin kilit ismi Profesör Cihangir Yılmaz’ı taşıyan helikopterin sınır hattında zorunlu iniş yapması, Ahtapot için yeni bir kriz doğurdu.  Bu gelişme Pençe Timi içinse rehineyi kurtarmak adına büyük bir fırsattı, Beyaz Melek sayesinde Cihangir kurtarıldı.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-14.JPG

Operasyonu yöneten Sacit Komutan, bu fırsatı değerlendirmek için tüm imkanları seferber etti. Diğer taraftan da geçmişi üzerindeki sisi dağıtmaya çalıştı. Bu süreçte eski silah arkadaşı Çelebi’den destek aldı.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-21.JPG

Mithat, profesörü bulunduğu yerden çıkarıp güvenle Ahtapot’un bilim üssüne nakletme görevini Nadia ile Amy’e verdi. Boran’ı sahaya süren Ahtapot ise, Mithat üzerinden kendi iç hesaplamasını yaşamaktaydı. Ortaya dökülen bilgiler Nadia için hayati öneme sahipti. Nadia, annesinin yıllar önce Boran tarafından öldürüldüğünü öğrendi ancak inanmadı.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-17.JPG

İkilinin ardından Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi de olay yerine doğru yola çıktı. Tim, Nadia’nın bölgedeki varlığından habersizdi. Mithat’ın kimliği deşifre olduğu için; Boran, Ahtapot’tan aldığı emirle Mithat’ı öldürdü. Nadia ise, Amy’i öldürdü. Boran’ın da dahil olmasıyla sınır hattı herkesin kozlarını paylaştığı büyük bir çatışma alanına döndü. Yüzbaşı Ali ile çatışmaya giren Boran’ı Nadia’nın Ali’yi vurarak kurtarması ise büyük merak konusu oldu.

23-03/31/al-sancak-9-bolum-19.JPG

Al Sancak yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'de TRT 1'de...

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin