Alev Alev dizisinde Çiçek'i canlandıran Hazar Ergüçlü rolü hakkında konuştu!

Hazar Ergüçlü'nün Çiçek karakteri hakkındaki yorumu haberimizde..

Merve Mutlu
10 Kasım 2020 - 14:39
Gündem

Başrolünü Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Deniz Çiçek, Cihangir Ceyhan ve Berker Güven gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Alev Alev dizisi geçtiğimiz hafta yayın hayatına başladı. İlk bölümü büyük beğeni toplayan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. 

20-11/10/hazar.png

Demet Evgar'ın, güçlü ve mevkii sahibi biri olan eşinden şiddet gören ancak bu şiddete karşı yılmayan bir kadını canlandırdığı dizide, çıkan yangında yüzü yanan Çiçek karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü rolü hakkında konuştu.

Alev Alev dizisinde Çiçek'i canlandıran Hazar Ergüçlü rolü hakkında konuştu!

20-11/10/hazar-er.png

Ay Yapım imzalı, geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle Show TV’de ekranlara gelmeye başlayan ‘Alev Alev’, sürükleyici hikayesiyle hayatın gerçeklerine ve izleyicilerin yaşamlarına dokunuyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümde Hazar Ergüçlü’nün değişimi şaşırtacak. Ergüçlü’nün hayat verdiği Çiçek’in yaşanan yangından ciddi yanıklarla çıkması güzellik kavramını masaya yatıracak. 

Çiçek’in şu anki görünümü için her set günü tam 5 saat makyaj masasında oturan Hazar Ergüçlü, karakterinin bu değişimini ve de güzellik kavramını şu sözlerle yorumluyor: “Rol aldığımız işlerle sayısız insana ulaşıyoruz ve de göz önünde olmanın belki de en olumsuz yanlarından biri bizlere dayatılan belli güzellik kalıplarının olması. İşin kötü yanı bu kalıplar bizleri etkilediği kadar, ulaştığımız kadınları da etkiliyor. Şu kiloya ulaşmalıyım derken bulimia olan veya ciddi anlamda bir hastalığa yakalananlardan psikolojik tedavi görenlere pek çok olumsuzluklar yaşanıyor. Çiçek’te de özellikle 2. bölümde göreceğimiz “yanındaki erkeğe yakışma” derdi söz konusu. Bu nedenle kusursuz görünme amacı var. Bu noktada bence Alev Alev, herkese kendini önce olduğu gibi görme ve o halini sevip sarmalaması gerektiğini gösterecek. Buna bir nebze de olsa aracı olabilirsem ne mutlu! Çiçek’in bu yolda nasıl başka değişimler yaşayacağını da heyecanla bekliyorum.”

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat