Alev Alev dizisinin Demet Evgarlı yeni tanıtımı büyük ses getirdi!

Yeni dizi Alev Alev'in tanıtımı çok konuşuldu.

Merve Mutlu
12 Ekim 2020 - 12:16
Gündem

Ay Yapım tarafından Show TV ekranlarında yayınlanmak üzere hazırlanan ve oyuncu kadrosunda: Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Berker Güven, Hazar Ergüçlü, Cem Bender ve Cihangir Ceyhan gibi isimleri bir araya getiren Alev Alev dizisinin ön izlemesi büyük ses getirdi.

20-10/12/demet-evgar.png

Güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizi Ahmet Katıksız yönetmenliğinde çekiliyor. Hazırlıkları tamamlanan ve tanıtımları yayınlanan dizinin 1. bölüm ön izlemesi de izleyicilerle buluştu. Demet Evgar'ın yer aldığı sahne, kadına yönelik şiddete karşı verdiği mesajlarla sosyal medyada çok paylaşılanlar arasına girdi.. 

Alev Alev dizisinin Demet Evgarlı sahnesi büyük beğeni topladı!

20-10/12/evgar.png

Oldukça varlıklı ve güçlü bir iş insanı olan Çelebi'nin eşi olan ve eşinden şiddet gören Cemre'yi canlandıran Demet Evgar'ın, eşi yüzünden yaşadıklarını anlattığı ve adalet için mücadele ettiği sahne oldukça beğenildi. Eşi yüzünden yıllarca ağır ilaçlar kullanan ve ruhsal problemleri olduğuna herkesin inandırıldığı Cemre adlı kadın, kızının velayetini almak için mücadele ediyor. "İş adalet arayan kadına gelince körleşiyorsunuz." sözleri ile yaşadıklarını anlatan Cemre'nin hikayesi izleyicileri gözyaşlarına boğacak gibi duruyor...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat