Ali Ersan Duru Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosunda!

Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Merve Mutlu
29 Eylül 2020 - 17:03
Gündem

Başrollerinde Hande Erçel (Eda) ve Kerem Bürsin'in (Serkan) yer aldığı, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Elçin Afacan, Anıl İlter ve Melisa Döngel gibi başarılı ve sevilen isimleri de kadrosunda bir araya getiren romantik komedi türündeki sevilen dizi Sen Çal Kapımı'nın kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor.

20-09/29/sen-cal.jpg

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı ve Fox ekranlarının sevilen dizileri arasına giren dizi, MF Yapım tarafından hazırlanıyor. Halasının çiçekçi dükkanında çalışan ve hayali başarılı bir peyzaj mimarı olmak olan Eda'nın eğitim bursunu kesen Serkan Bolat'ın karşısına çıkarak hesap sormak isterken, bursunu geri alma karşılığında 2 ay boyunca nişanlı rolü yaparken birbirlerine farkında bile olmadan aşık olmalarını konu alan dizi yayın hayatına başarıyla devam ediyor.

Ali Ersan Duru Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosunda!

20-09/29/ali-ersan-duru.jpg

Daha önce birçok başarılı projede yer alan Pamir Pekin'in dahil olacağı açıklanan projede bir değişiklik oldu. Pekin ile sözleşme şartlarında anlaşamayan şirket anlaşmayı Ali Ersan Duru ile yaptı. Duru dizide İtalya'da yaşayan peyzaj mimarı Efe Akman'a hayat verecek.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat