Alona Kral Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine konuk oluyor!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine yeni konuk geliyor.

Merve Mutlu
25 Şubat 2021 - 19:51
Gündem

Ersoy Güler'in hem senaristliğini hemde yönetmenliğini üstlendiği ve eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte memleketi Ordu’ya geri dönmeye çalışan Kuzey’in kendisine 20 yıldır aşkla bağlı olan Yıldız'ın karşısına çıkması ve bu kez de onun aşık olmasını konu alan romantik komedi türündeki Kuzey Yıldızı İlk Aşk, başarıyla yoluna devam ederken kadroya yeni bir isim konuk oldu.

21-02/25/kuzey.png

Süreç Film imzası ile hazırlanan ve başrollerinde İsmail Demirci ile Aslıhan Güner'in yer aldığı, ayrıca: Zeynep Koltuk, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Merve Şen, Burak Can gibi isimleri bir araya getiren proje tüm heyecanıyla devam ediyor. 

Alona Kral Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisine konuk oluyor!

21-02/25/alons.jpg

Kadrosundan Cevher karakterini canlandıran Cengiz Bozkurt'un ayrıldığı dizinin yeni bölümünde yeni bir oyuncunun konuk olacağı haberi heyecan yaratırken, yeni ismin İvanka karakteriyle Alona Kral olacağı ortaya çıktı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat