Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm fragmanı yayına açıldı. Yeni bölüm hakkında fikirler veren fragmanda nasıl detaylar gördük? Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm fragmanı ve olacaklar.

Oğulcan Özsezgi
09 Kasım 2021 - 00:36
Kültür Sanat

Alparslan Büyük Selçuklu istenen iddiasını ortaya koydu ve ilk bölümden bomba gibi başladı. Zaten dizinin yüksek bütçeli yapımlardan biri olacağını biliyorduk. Reytingler için beklentilerimiz de büyüktü. Artık reyting durumlarını yarın göreceğiz ama şimdiden Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı, dizinin nasıl devam edeceği noktasında güzel fikirler veriyor.

Özellikle savaş sahneleri bir hayli dikkat çekecek gibi duruyor. Gelin hemen ikinci bölüm için paylaşılan fragmana daha yakından bakalım. Yeni bölüm fragmanında neler var ve dizi nasıl devam edecek göreceğiz.

Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm Fragmanı ve Olacaklar

Dizinin yeni bölüm fragmanına baktığımız zaman, beklenen ilk büyük savaş sahnesinin karşımıza çıkacağını görüyoruz. Alparslan teke tek bir cenk istemişti ve savaş meydanında rakibiyle karşı karşıya gelmişti.

Aslında bu mücadelesinin sonucunu görmeden ilk bölüm bitti ama Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm fragmanına baktığımız zaman görüyoruz ki Alparslan bu mücadeleden galip çıkmayı başarmış durumda.

Fragmanda çok dikkat çeken bir diğer nokta ise tabii ki savaş sahnesi oldu. Savaş sahnesinin ne kadar çetin olduğunu da fragmanda net olarak görüyoruz. Zaten dizinin bu yapıyla beraber öne çıkacağı da düşünülüyor.

Video hazırlanıyor..

Bu arada fragmanda Akça Hatun’un kim olduğu da gözüküyor. Baktığımız zaman Akça Hatun’un aslında bir casus olduğunu anlıyoruz. Tabii ki şimdilik böyle bir izlenim var.

Fragmana bakacak olursak Akça Hatun, Kekavmenos’un kızıymış. Ama buradaki asıl konunun ne olduğunu da görmek lazım. Gerçekten bir casus mu yoksa bunun altında yatan başka bir sebep mi var bunları bilmek gerekiyor.

Şimdilik bu detayları öğrenmek adına çok erken. Çünkü henüz ilk bölüm yayınlandı. Bakalım Alparslan Büyük Selçuklu 2.Bölüm fragmanı için devam fragmanları da gelecektir. Daha fazla detayı göreceğimizi umut ediyorum.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat