Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Çok İddialı Bir Bölüm Geliyor

Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. Alparslan yeni bölümde tuzağa düşecek gibi gözüküyor. Peki nasıl kurtulacak?

Oğulcan Özsezgi
03 Aralık 2021 - 01:39
Kültür Sanat

Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm için geri sayım başladı. En son Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm 2.Fragmanı da yayınlandı. Pazartesi günü ekranlara gelecek yeni bölüm ise bir hayli iddialı olacak. Sadece fragmandan gördüğümüz bile, nasıl bir bölüm geleceğini özetliyor.

4.bölümde Yannis’in ölmesi ve Alparslan’ın Hasan’ı kurtarması sonrasında işler iyice karışmıştı. İkili kaleden çıkabilecek mi merak edilirken yeni bölüm fragmanı bu konuda bilgi veriyor.

Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm 2.Fragmanı ve Yeni Bölümde Yaşanacaklar

Yayınlanan ikinci fragmana baktığımız zaman, Hasan ile Alparslan’ın kaleden kaçmaya çalıştığı görülüyor. Kalenin dışında ikili askerlerle karşı karşıya geliyor ve savaşmaya başlıyor. Sonrasında Alpler yardıma yetişiyor ve sonuç olarak ikili kurtuluyor.

Tabii ki bu adım Alparslan’ın Tuğrul Bey’in emirlerini çiğnediği gerçeğini de değiştirmiyor. Artık Tuğrul Bey bu konuda nasıl bir karar verecek bilemiyoruz. Fragmanda birkaç konuşma var ama net olarak ne olacağı anlaşılmıyor desek yeridir.

Diğer taraftan Tekfur ise Alparslan’ı öldürmek için harekete geçiyor. Bu konuda adımlarını atan Tekfur, hainlerden de yardım alıyor. Alparslan Büyük Selçuklu 5.Bölüm 2.Fragmanı sonunda ise Alparslan’ın Bizanslı askerler tarafından çevrildiğini görüyoruz.

Bu sırada Alparslan, Tekfur’un annesini öldüren adam olduğunu ve obayı basan komutan olduğunu anlıyor. Ama yeni bölümde tuzağa düşecek gibi gözüküyor. Bu tuzaktan nasıl kurtulacak orası kesin değil.

Şimdilik kesin olan Yannis’in artık dizide olmayacağı. Bunun yanında Hasan beklendiği gibi kurtarılmışta oldu. Akça Hatun’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı ya da Alparslan düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacak bunu 5.bölümle beraber öğreneceğiz. Ayrıca Tuğrul Bey’in yaşanan bu olaylara nasıl tepki vereceği de oldukça önemli olacak. Sonuçta emirleri çiğnenmiş oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat