Aşk Mantık İntikam Dizisinden Eğlenceli Videolar Gelmeye Başladı!

Aşk Mantık İntikam dizisi için kısa kısa videolar paylaşılmaya başlandı. Dizinin ilk iki bölümü sonrasında YouTube kanalı üzerinden yayınlanan videolar!

Oğulcan Özsezgi
01 Temmuz 2021 - 21:00
Gündem

Yaz sezonunun en çok konuşulan dizisi kesinlikle Aşk Mantık İntikam dizisi oldu. Fox TV’de Cuma günleri yayınlanan dizi, bir hayli beğeni çekti ve açıkçası sosyal medyayı salladı. Daha çok sosyal medyayı sallayan dizi, YouTube üzerinden ise çok kısa bir süre içerisinde ciddi bir abone sayısına ulaştı. 412 bin abone sayısına ulaşan dizinin resmi YouTube kanalı, bir hayli aktif bir şekilde de kullanılmakta. Hatta Aşk Mantık İntikam dizisinden eğlenceli sahneler de paylaşılmaya başlandı.

YouTube Shorts bölümü kullanılarak paylaşılan videolar hayranlar tarafından da bir hayli sevilmekte. Biz de bu yazımızda ilk iki bölümden paylaşılan eğlenceli kısa videolara yer vereceğiz.

Aşk Mantık İntikam için Özel Hazırlanmış Videolar

Youtube Shorts bölümüne uygun olarak yayınlanan videolar, yine dizinin kesitlerini içeriyor ama tabii ki sosyal medyaya uyacak şekilde eğlenceli hale getiriliyor. Kanalı kontrol ettiğim zaman şu an için 3 videonun paylaşıldığını görüyoruz. Zaten dizi yayınlanalı daha 2 hafta kadar oldu.

Şimdilik diziden sadece 2 yeni bölüm geldi. Muhtemelen bölüm sayısı arttıkça dizi için paylaşılan bu kısa videoların sayısı da artış gösterecek.

Şu an için 412 bin abonesi olan kanalın zaman içerisinde abone sayısının da artacağını düşünecek olursak, dizi sadece reyting listelerinde değil de sosyal medyada da çok dikkat çekecek gibi duruyor.

Daha fazla konuşmaya gerek yok. Gelin şimdi diziden paylaşılan o eğlenceli sahnelere bakalım. Sıralamayı ilk yayınlanandan son yayınlanana doğru yapıyorum. Bu sayede nasıl değişmeye başladığını da görmüş olursunuz. Kalite giderek artıyor gibi duruyor. Yeni bölüm fragmanı için paylaştığımız haberimizi de yukarı link olarak ekleyeceğimizi belirtelim. 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat