HBO Max dizisi Made For Love 2. sezon gelecek mi?

Cristin Milioti ve Billy Magnussen'li karanlık romantik komedi "Made for Love"dan haber var! 2. sezon gelecek mi sorusu cevabını buldu! Detaylar...

Volkan Küçükel
01 Temmuz 2021 - 16:01
Kültür Sanat

Cristin Milioti, Billy Magnussen ve Ray Romano'lu karanlık romantik komedi "Made for Love"dan güzel haber var!

MADE FOR LOVE 2. SEZONUYLA DÖNECEK!

Platform, ilk sezon bölümleri 01 ile 25 Nisan 2021 tarihleri arasında yayınlanan diziye resmi 2. sezon onayını verdi.

Alissa Nutting'in 2017 yılında yayımlanan aynı isimdeki romanından uyarlanan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmakta. Yeni sezona dair başlangıç tarihi ve bölüm sayısı gibi detaylar önümüdeki aylarda duyurulacak.

Dizinin hikayesi; değişken, tatminsiz ve sosyopatik kişiliğe sahip teknoloji CEO'su milyarder Byron (Magnussen) ile on yıl süren bunaltıcı evliliğinden kaçan otuzlu yaşlarındaki Hazel Green'e (Milioti) odaklanıyor.

Byron, çiftlerin beyinlerine aktarılan bir çip teknolojisini tanıtır, ancak bu çipi uygulama aşamasına geçmeden önce kendi karısı üzerinde denemiştir! Bunun farkına varan Hazel, sorguladığı sahte hayattan kaçma girişiminde bulunarak babası Herbert'in (Romano) yanına sığınır. Byron ise hem önemli deneğini hem de karısını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

21-07/01/made-for-love-dizisi-izle.jpeg

Dan Bakkedahl, Noma Dumezweni, Augusto Aguilera ve Caleb Foote dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler.

Patrick Somerville'in (Maniac, The Leftovers) senaryosunu kaleme aldığı Made for Love'ın yürütücü yapımcı kadrosunda ayrıca Christina Lee, Alissa Nutting, Dean Bakopoulos, Liza Chasin ve S.J. Clarkson yer alıyor.

HBO Max Orijinal Komedi ve Yetişkin Animasyon Yapımlar Bölümü Başkan Yardımcısı Suzanna Makkos yeni sezon onayı hakkında "Made for Love eğlenceli, karanlık ve tamamen benzersiz. Yetenekli yapımcılar ve inanılmaz yetenekli oyuncular ile birlikte bu heyecan verici hikayenin bir sonraki bölümünü anlatmak için yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz" açıklamalarında bulundu.

21-07/01/made-for-love-izle.jpeg

Made for Love böylelikle platformun The Flight Attendant ve Raised by Wolves gibi ikinci sezon onayı almayı başaran dizileri arasına katılmış oldu.

"Made for Love" (HBO Max) Fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat