İspanyol uyarlama Dangerous Moms dizisinden son haberler!

NBC'nin yeni dizi projesi "Dangerous Moms"ın oyuncu kadrosu şekilleniyor. Dangerous Moms dizisinin konusu ne? Detaylar...

Volkan Küçükel
01 Temmuz 2021 - 15:00
Kültür Sanat

Warner Bros. Television & Universal TV ortak yapımcılığında hazırlanan NBC'nin yeni dizi projesi "Dangerous Moms"ın oyuncu kadrosu şekilleniyor.

Kanaldan deneme bölümü siparişini alan dizinin oyuncu kadrosuna Shanola Hampton ve Dascha Polanco'nun ardından Telma Hopkins, Linda Park ve Vanessa Marano üçlüsü katıldı.

DANGEROUS MOMS NASIL BİR DİZİ?

Señoras del (h)Ampa isimli İspanyol yapımı dizinin uyarlaması olan ve Desperate Housewives tadında bir kara dramedi olarak tanımlanan Dangerous Moms'un hikayesi; okulun düzenlediği okul aile birliği toplantısı esnasında varlıklarını rahatsız etme konusunda uzman itici bir anneyi yanlışlıkla öldüren dört kadını merkezine alıyor. Bir anda dünyaları alt üst olan kadınlar gerçekleri itiraf edemedikleri için sonunda kendilerini, gerçek suçlularla karşı karşıya kalan tehlikeli gangsterlere dönüştürecek bir şiddet sarmalı içinde bulurlar.

Claws'ın showrunner'ı Janine Sherman Barrois'in senaryosunu kaleme aldığı dizide Shanola Hampton gruptaki annelerden biri olan Monique Wallace karakterine; Orange Is the New Black eski oyuncularından Dascha Polanco ise Monique'nin kusursuz düşmanı Pia karakterine hayat veriyor.

21-07/01/dangerous-moms-orijinal-foto.jpeg

"DANGEROUS MOMS" YENİ OYUNCULARI

Yeni isimlerden Telma Hopkins (Dead to Me, Family Reunion), torununa baktığı yer olan Pia'nın (Polanco) binalarından birinde yaşayan ve yöneticilik yapan ruhani karakter Fatima'yı canlandıracak. Fatima ayrıca popüler bir cenaze evinde tam zamanlı bir mumyalayıcı olarak çalışmaktadır.

Linda Park (Star Trek: Enterprise, Crach); Monique'nin (Hampton) ilkokul yıllarından küstah, yargılayıcı en iyi arkadaşı ve şu andaki suç ortağı Chloe Chen'i canlandıracak. Yakın bölgedeki bir karakolda yönetici asistanı olarak çalışan Chloe ayrıca bir dedektifle evli olup iki çocuğa sahiptir.

Vanessa Marano (Switched at Birth) ise şen şakrak, yeni evli hamile Rebecca "Becki" Rossi karakterini canlandıracak. Fatima, Chloe ve Monique'i tanıyan Becki, bir dizi çılgın olaydan sonra onlarla masum arkadaş olarak takılır.

21-07/01/dangerous-moms-dizisi-oyunculari.jpeg

Carlos del Hoyo ve Abril Zamora'nın yaratıcısı olduğu dizinin İspanyol orijinal versiyonu, ikinci sezon için Amazon Prime Video'ya geçmeden önce Mediaset'e ait Telecinco'da yayınlandı.

Projenin yürütücü yapımcı kadrosunda Sherman Barrois'e; yakın zaman içinde Warner Bros merkezli Absecon Entertainment'ı kuran Rachel Kaplan, Intrigue Entertainment'ten Tariq Jalil & Lucas Carter, Mediaset España Comunicación'dan Arantxa Écija ve Producciones Mandarina SL'den Santi Botello eşlik ediyorlar.

Dangerous Moms'ın oyuncu kadrosunu oluşturma çalışmaları sürüyor. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat