Bahar Süer Şampiyon dizisinden ayrılıyor!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Şampiyon final yapmaya hazırlanıyor.

Merve Mutlu
18 Mart 2020 - 16:45
Gündem

TRT1 ekranlarında BKS Film yapımcılığında hazırlanan ve başrollerinde Tolgahan Sayışman ile Emir Özyakışır'ın yer aldığı Şampiyon dizisinin kadrosunda büyük bir ayrılık yaşandı. 

20-03/18/ampiyon-dizisi.jpg

Oyuncu kadrosunda: Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Ümit Erdim, Yıldız Çağrı Atiksoy, İlayda Alişan, Şahin Kendirci, Mehmet Bozdoğan ve Berk Yaygın gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Şampiyon dizisi, sezon sonunda final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 

Bahar Süer Şampiyon dizisinden ayrılıyor!

20-03/18/bahar-suer.png

Ekranların sevilen dizisi Şampiyon'da Tolgahan Sayışman'ın canlandırdığı Kafkas’ın yengesi olan Mücella karakterini canlandıran Bahar Süer Şampiyon dizisinden ayrılıyor. 

Bahar Süer kimdir?

1999 yılından beri tiyatro ile iç içe olan Bahar Süer Gazi Üniversitesi (2003-2008) 'nde işletme okudu. O dönemde üniversitenin Tiyatro Kulübünde yer aldı. Okul bitince ve babasını da ikna edince Konservatuar sınavlarına hazırlandı ve kazandı (Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü). Mezun olduktan sonra 1 yıl Ankara’da yaşarken birkaç televizyon dizisinde yer aldı. Sonra İstanbul'a yerleşti 2013 yılında Avrupa Avrupa dizisinde Kayserili bir karakteri oynamıştır ve Seksenler adlı dizide Emel karekterini canlandırmaktadır.

2012 yılında 2012 Arda Kappolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat