Bay Yanlış Ezgi (Özgecan Gürel) kimdir? Yaşı, dizileri..

Fox ekranlarının merakla beklenen dizisi Bay Yanlış bu akşam başlıyor. Ezgi kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri...

Merve Mutlu
26 Haziran 2020 - 17:24
Yeni Bölüm

Sevilen ve başarısını kanıtlamış isimleri kadrosunda bir araya getiren Bay Yanlış dizisi bu akşam Fox ekranlarında başlıyor. Bay Yanlış Ezgi kimdir? Gerçek adı, yaşı, dizileri...

Bay Yanlış Ezgi kimdir? 

20-06/26/ezgi-bay-yanlis.png

Sıradan bir hayat yaşayan Ezgi, kendi halinde ve güzel bir kadındır. Üniversite okumak istediği için geldiği İstanbul'da kalan Ezgi, dürüst ve fedakar biridir. Doğru erkeği bulup güzel bir ilişki yaşayıp evlenmek isteyen Ezgi'nin, sürpriz doğum günü partisi hazırladığı erkek arkadaşının onu aldatması her şeyi değiştirdi. Duyguları ile hareket eden Ezgi, bay yanlışlardan uzak durarak doğru adamı bulmak için çıktığı yolda gerçek bir bay yanlış olan Özgür'le yolu kesişecek.

 

 

Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterini Özgecan Gürel canlandırmaktadır.

Özgecan Gürel kimdir?

20-06/26/zgecan-gurel.jpg

Güzel oyuncu Özge Gürel Silivrili bir ailenin kızı. Babası emekli, annesi ev hanımı Üç kız kardeşler, Kardeşlerinden biri Silivri'de butik işletiyor. Diğeri evli. Özge liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşamış Özge Gürel, ailesinin en büyük hedefi kızlarının iyi eğitim görmesi ve iyi bir meslek sahibi olması olduğunu söylüyor. Genç oyuncu Özge Gürel Beykent Üniversitesi'ne uluslararası ticaret bölümü mezunudur. Silivri'de yaşarken oyunculuk ile herhangi bir hayali olmayan Özge, o dönem kamera arkasıyla ilgilenmeye, önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri almaya başlamış. Özer Ferit'ten ders almaya başlayan başarılı oyuncu Özge Gürel İki-üç ders almış ve o sırada Kızım Nerede dizisinin deneme çekimlerine katılmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kızım Nerede ile yapan güzel oyuncu şuanda çok çalışıyor, dans ve şan dersi alıyor, diksiyon çalışıyor. Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan Özge Gürel şimdilerde Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat