Blood & Treasure 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Macera-aksiyon-gizem öğelerini harmanlayan yaz dönemi dizisi Blood & Treasure'ın yeni bölümünde neler olacak? Blood & Treasure 1. sezon 10. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

CBS'in yaz dönemi dizisi "Blood & Treasure" geçtiğimiz hafta sezonun dokuzuncu bölümü "The Shadow of Projekt Athena" ile ekranlara geldi.

BLOOD & TREASURE 1. SEZON 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; parlak bir eski eser-antika eksperi ile kurnaz bir sanat hırsızının, saldırılarını çalıntı bir hazineden finanse eden acımasız bir teröristi yakalamak için bir takım oluşturması ekseninde şekillenen Blood & Treasure'ın son bölümünde; Danny ve Lexi kendilerini Montreal'a yönlendirecek ünlü bir Nazi avcısının peşine düşerler. İkili Kleopatra ile birlikte kaçan son Nazilerin burada hala hayatta ve saklanmakta olduklarından şüphelenmektedir. Bu arada Gwen ve Fabi arasındaki gerilim iyice yükselir.

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto1.jpg

BLOOD & TREASURE 1. SEZON 9. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi, Nazrin Choudhury'nin senaryosunu kaleme alıp, Holly Dale'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dokuzuncu bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.3 reyting oranı ve 2.69 milyon izleyici rakamlarını elde ederek şimdiye kadarki en düşük reytinglerini sergiledi.

Blood & Treasure geçtiğimiz haftalarda kanaldan resmi 2. sezon onayını almıştı.

BLOOD & TREASURE 1. SEZON 10. BÖLÜM NE ZAMAN?

Blood & Treasure; Kevin Chesley, Bryan Shukoff ve Javier Grillo-Marxuach'ın senaryosunu kaleme alıp, Guy Norman Bee'nin yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun onuncu bölümü "The Wages of Vengeance" ile 16 Temmuz 2019 Salı akşamı CBS ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto3.jpg

BLOOD & TREASURE 1. SEZON 10. BÖLÜM KONUSU

Farouk'u neredeyse yakalayacakları bir operasyonun ardından; Danny ve Lexi, tekrar kaybolmadan önce Farouk'u köşeye sıkıştırma ümidiyle yeraltı dünyasındaki ilişkilerinden faydalanmak için Hardwick'e katılırlar.

Bu arada Danny ve Lexi'nin manevralarından bıkmış durumdaki Gwen, ikiliye yardım ettiği gerekçesiyle Peder Chuck'ı tutuklar.

Oyuncu Kadrosu: Matt Barr (Danny McNamara), Sofia Pernas (Lexi Vaziri), Michael James Shaw (Aiden Shaw), Katia Winter (Gwen Karlsson), James Callis (Simon Hardwick), Oded Fehr (Karim Farouk), Alicia Coppola (Dr. Anna Castillo), Mark Gagliardi (Peder Chuck).

BLOOD & TREASURE YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto4.jpg

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto5.jpg

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto2-1563215459.jpg

19-07/15/blood-treasure-1x10-foto6.jpg

"Blood & Treasure" (CBS) 1. sezon 10. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin