Bluff City Law dizisine Revenge ve The Gifted'dan transfer!

NBC'nin yeni hukuk dizisi projesi Bluff City Law'ın avukat kadrosu tamamlanıyor! Bluff City Law nasıl bir dizi? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Volkan Küçükel
28 Şubat 2019 - 23:08
Kültür Sanat

NBC'nin yeni sezon için deneme bölümünü sipariş ettiği hukuk dizisi "Bluff City Law"ın oyuncu kadrosu şekilleniyor.

BLUFF CITY LAW DİZİSİNE İKİ YENİ İSİM!

The Brave yaratıcısı Dean Georgaris, David Janollari (Midnight, Texas), Michael Aguilar (Kidding) ve Universal TV'nin arkasında olduğu dizinin oyuncu kadrosuna Barry Sloane (Revenge, Six, Longmire) ve Michael Luwoye (Hamilton, The Gifted, She's Gotta Have It) ikilisi dahil oldu.

19-03/01/barry-sloane-ve-michael-luwoye.jpg

"BLUFF CITY LAW" KONUSU

Daha önceden Jimmy Smits ve Caitlin McGee'yi kadrosuna katan dizinin hikayesini hatırlamak gerekirse;

Georgaris ve Aguilar ikilisince yaratılan, senaryosu Georgaris tarafından kaleme alınan ve karakter odaklı bir hukuk dizisi olarak nitelendirilen projenin hikayesi; seçkin bir Memphis firmasında çalışan ve medeni hak-yükümlülüklere ilişkin davalarda uzmanlaşmış bir grup avukatı merkezine alıyor.

Efsanevi savunma avukatı Elijah Strait (Smits) ve zeki kızı Sydney Keller (Caitlin McGee) tarafından yönetilen ekip, bir yandan lehine çevrilmesi oldukça güç görünen davaları ele alırken, bir yandan da kendi karmaşık ilişkileriyle uğraşmaktadır.

19-03/01/jimmy-smits-dizileri.jpg

KİM HANGİ ROLDE?

Kadroya yeni katılan isimlerden Sloane; Elijah için çalışan zeki ve kendinden emin avukat Jake Reilly karakterini canlandırırken; Luwoye ise üç kız babası, yüreği sevgi dolu akıl almaz avukat Anthony Little'a hayat verecek.

Universal TV ve David Janollari Entertainment ortak yapımcılığındaki dizide Georgaris ile birlikte Janollari ve Aguilar yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat