Burak Can Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosunda!

Genç isim merakla beklenen Kuzey Yıldızı'nın kadrosuna dahil oldu. Dd

Merve Mutlu
01 Ağustos 2019 - 14:05
Magazin

Daha önce Al Yazmalım, Sana Bir Sır Vereceğim, Yılanların Öcü, İçimdeki Fırtına ve Darısı Başımıza gibi dizi projelerinde rol alan oyuncu Burak Can'ın yeni dizisi belli oldu. 

19-08/01/burak-can.png

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaşacağı, Karadeniz teması taşıyacak olan Kuzey Yıldızı dizisinin hazırlıkları devam ederken: Burak Can'ın da dizinin kadrosunda olduğu açıklandı. Medyatava'dan Birsen Altuntaş'ın verdiği bilgiye göre Burak Can'ın canlandıracağı karakterin adı da Poyraz olacak. 

Kuzey Yıldızı'nın konusu ne:

19-08/01/kuzey-yildizinin-konusu.png

Ersoy Güler'in hem senaristliğini hemde yönetmenliğini üstleneceği ve Temmuz sonunda çekimleri başlayacak olan dizide: eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte memleketi Ordu’ya geri dönmeye çalışan Kuzey’in renkli hikayesi anlatılacak. Kuzey ve Yıldız çocukluklarında bir birine aşık hatta nişanlanmış iki gençken Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gidince Yıldız’ı unutur ve orada aşık olduğu bir kadınla evlenir. Yıldız’ı terk eden Kuzey 20 yıl sonra eşi tarafından terk edilir ve beş parasız Ordu’ya geri dönmek zorunda kalır. Kuzey Ordu’ya döner ama artık memlekette bir ailesi yoktur; çünkü 20 yıl önce ailesi onu silmiştir. Yıldız ise Kuzey’den yediği darbeden sonra uzun yıllar kendine gelememiş ve bir evlilik yapmamıştır. Şimdi Kuzey’in hiç bir şey yokmuş gibi geri dönmesine sinir olur ve tekrar Kuzey’i İstanbul’a göndermeye yemin eder. Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat