Burak Sergen, Yeni Bölümde Sadakatsiz’e Dönüyor!

Burak Sergen, haftalar sonra yeniden Sadakatsiz dizinde yer alacak. Fakat ünlü oyuncu şimdilik bir video ile diziye katılacak deniyor. İşte konu hakkında bilinenler.

Oğulcan Özsezgi
18 Mayıs 2021 - 16:23
Gündem

Sadakatsiz dizisinin usta oyuncularından biri olan Burak Sergen, Nisan ayında rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüse yakalandığı söylenen ünlü oyuncu, ne yazık ki bir süre sonra yoğun bakıma alınmıştı.

Durumu ağırlaşıp yoğun bakıma alınan başarılı oyuncu, 1 ay kadar da burada tedavi edilmişti. Durumu hakkında sürekli açıklamalar yapılan başarılı oyuncu için son yapılan açıklama ise hayranlarını sevindirmişti.

Öyle ki son açıklamada ünlü oyuncunun yoğun bakımdan çıkarıldığı ve normal odaya alındığı bilgisi paylaşıldı. Bir yandan da Sadakatsiz dizisine başarılı oyuncunun ne zaman döneceği konuşulmaya başlandı. İşte bu konuda da önemli bir gelişme yaşandı.

Burak Sergen, Sadakatsiz’e Video ile Katılacak

Tedavisi normal odada devam eden ünlü oyuncunun bir sürpriz yapacağı öğrenildi. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde, başarılı oyuncunun da ufak bir bölümde yer alacağı ortaya çıktı.

Diziye video ile katılacağı söylenen oyuncu, ailesini aramışta sohbet ediyor gibi bir hava verilecek. Uzaktan görüntülü görüşme yapılıyor gibi bir durum olacak. Böylece ünlü oyuncu çok uzun bir aradan sonrada dizide yer almış olacak.
Burak Sergen’in tamamen iyileşmesinden sonra ise diziye yeniden dönmesi bekleniyor.

Zaten dizi yakında sezon finali yapacak. Büyük ihtimalle bu sezon başarılı ismi yeni bölümlerde görmeyiz. Fakat gelecek sezon diziye de kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyoruz.

21-05/18/sadakatsiz-burak-sergen-2.jpg

Zaten sağlık durumu için yapılan açıklamada, durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gittiği söylenmişti. En son COVID virüsünün vücutta bıraktığı etkileri ortadan kaldırmak ve o tahribatı düzeltmek adına tedavilerin devam ettiğini öğrenmiştik.

Şimdi yeni bölümde başka bir sürpriz olur mu onu bekleyeceğiz. Dileriz başarılı oyuncu en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ve yeniden dizide aktif bir şekilde rol almaya başlar.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat