Çağatay Ulusoy'lu Terzi'nin 2. sezonundan kareler geldi! Dizi ne zaman dönüyor?

Netflix'in başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı gerçek hayattan esinlenen yeni dizisi Terzi'nin 2. sezonundan yeni kareler yayınlandı. Peki Çağatay Ulusoy'lu Terzi 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Terzi dizisinin konusu ne? Terzi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Terzi dizisi uyarlama mı? Terzi dizisinin hangi hikayeden alınma? Terzi 2. sezon ne zaman gelecek? Terzi 1. sezonda neler yaşandı? Terzi 2. sezonda neler olacak? Çağatay Ulusoy kimdir? Berrak Tüzünataç kimdir?

Volkan Usta
22 Haziran 2023 - 19:09
Kültür Sanat

Netflix, güçlü oyunculukları ve etkileyici hikayesi ile heyecanı dorukta bırakan Terzi’nin 2. sezon tarihini tanıtım fragmanı sonrası yeni kareler paylaşıldı. İlk sezonunu nefeslerin tutulduğu bir final ile noktalayan Terzi, 28 Temmuz’da yeni sezonuyla izleyici ile buluşacak. 

23-06/22/fzpmhr2xsaanb_1.jpeg

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Salih BademciOlgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi sevilen isimlere yeni sezonda Berrak Tüzünataç da dahil oluyor. Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzinin 2. sezonu 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

23-06/22/fzpm25zxsamu8ob.jpeg

TERZİ 2. SEZON KONUSU NEDİR?

Esvet’in hayatından çıkışı Peyami’nin içinde büyük bir acı ve öfkeye neden olur. Dimitri, olanları geride bırakarak Esvet’le birlikte olmaya hazırdır.

23-06/22/fzpm1kwwwaeaawd-1687450671.jpeg

İçinde bulunduğu çaresizlik ve acı ile bambaşka birine dönüşen Peyami'nin hayatına giren Cemre bu dönemde onun en büyük dert ortağı olurken, Peyami annesiyle ilgili gerçeklere de adım adım yaklaşmaktadır.

23-06/22/fzpnschxwaetu-u.jpeg

Terzi 2. sezonuyla 28 Temmuz'da sadece Netflix'te...

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin