Camdaki Kız 6.Bölüm 2.Fragmanı Geldi! Ortalık Karışıyor

Camdaki Kız 6.Bölüm 2.Fragmanı da yayınlandı. Yeni fragmanda Nalan ile Sedat arasındaki yakınlaşma direkt olarak dikkat çekecek. İkili sürpriz bir evlilik yapabilir.

Oğulcan Özsezgi
17 Mayıs 2021 - 00:43
Gündem

Camdaki Kız 6.Bölüm 2.Fragmanı, uzun bir süre yayınlanmadı ama beklenen fragmanı saatler öncesinde görme fırsatımız oldu. Açıkçası birinci fragmanda çok dikkat çeken bir nokta yoktu. Ama ikinci fragman dizide her şeyin karışacağını gösteriyor.

Daha doğrusu Nalan ile annesi Feride arasında ciddi sorunlar yaşanacak ve Feride bir hayli sinirlenecek gibi gözüküyor. Hemen fragmana geçelim.

Camdaki Kız 6.Bölüm 2.Fragmanı ile Ortaya Çıkan Detaylar

Yeni fragmanda, Rafet’in Nalan ile çok daha fazla ilgilendiğini görüyoruz. Zaten ilk fragmanda da Rafet, Nalan’ı gezintiye çıkarmış ve ona vereceği sorumlulukları söylemişti.

İkinci fragmanda da ikilinin beraber çalışmalar yapmaya başladığını görüyoruz. Bu arada Nalan ile Sedat arasındaki buzlarında yavaş yavaş erimeye başladığını ve ikilinin iyice yakınlaşmaya başladığını görüyoruz.

Anlaşılan Nalan, Sedat’a inanmaya başladı ve artık daha fazla yakınlık hissediyor. Fragmanda önemli bir detay da dikkatlerden kaçmıyor. Nalan’ın Muzo’ya teşekkür için bir çiçek gönderdiğini görüyoruz. Bu durum bir yandan da Muzo ile ikilinin yakınlaşabileceğine işaret ediyor.

Yeni bölüm ile ilgili asıl bomba ise muhtemelen son sahnede olacak. Nalan’a yıldırım nikahı ile evlenme teklif eden Sedat, muhtemelen yeni bölümün son sahnelerine doğru Nalan’ı öpecek.

Belki ikili yalnız olsa bu çok sorun olacak bir durum olmaz ama tam o anda Feride, ikiliyi bu halde görüyor. Zaten işler karışacak dememizin nedeni tam olarak da bu kısımda yaşanan olaylar olacak.

Fakat baştan söyleyeyim Feride’nin tepkisini görmek için 7.bölümü beklememiz gerekebilir. Sedat artık Cana’nın etkisinden çıktı mı? Nalan ona tam olarak inandı mı? Henüz bu soruların kesin cevapları da yok. Soruların cevaplarını 6.bölümle beraber almaya başlayacağız.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat