Carol's Second Act 1. sezon 12. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Patricia Heaton'lı hastane komedisi Carol's Second Act'ın yeni bölümünde neler olacak? Carol's Second Act 1. sezon 12. bölüm konusu...

Volkan Küçükel
16 Ocak 2020 - 22:08
Kültür Sanat

Patricia Heaton'lu CBS komedisi "Carol's Second Act" son olarak sezonun 11. bölümü "Blocking" ile izleyici karşısına çıktı.

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki çocuğunu büyüttükten, boşandıktan ve öğretmenlikten emekli olduktan sonra ilerleyen yaşına rağmen hayalindeki mesleği yapmaya karar veren Carol Kenney'in hikayesini ekranlara getiren dizinin yayınlanan son bölümünde; Carol hastasını yoğun bakım ünitesine sokmak için icapçı doktor gibi davranır. Jenny ve Daniel ise ilk randevularına çıktıklarında Dr. Frost ile rastlaşırlar. Daniel buluşmada zor bir karar vermek durumundadır.

20-01/17/carols-second-act-1x11-foto.jpg

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 11. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Kimberly McCullough'un yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 11. bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 4.80 milyon izleyici rakamlarıyla sezon ortalamasına yakın bir performans gösterdi.

Carol's Second Act'ın ilk sezonu 18 bölümden oluşuyor.

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 12. BÖLÜM NE ZAMAN?

John Blickstead & Trey Kollmer'in senaryosunu kaleme alıp, Pamela Fryman'ın (One Day at a Time, How I Met Your Mother) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 12. bölümü "Peer Evaluations" 16 Ocak 2020 Perşembe akşamı CBS ekranlarına gelecek.

Peki, yeni bölümde neler yaşanacak?

20-01/17/carols-second-act-dizisi-tanitim.jpg

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 12. BÖLÜM KONUSU

Hastanenin stajyer doktorları Dr. Frost ve Dr. Jacobs tarafından performans değerlendirmesine tabi tutulur. Herkesin değerlendirme sonuçları iyidir, Carol hariç...

Oyuncu kadrosu: Patricia Heaton (Carol Kenney), Kyle MacLachlan (Dr. Stephen Frost), Ito Aghayere (Dr. Maya Jacobs), Jean-Luc Bilodeau (Daniel), Sabrina Jalees (Lexie), Lucas Neff (Caleb), Ashley Tisdale (Jenny), Cedric Yarbrough (Hemşire Dennis)

Konuk oyuncular: Kausar Mohammed (Aisha), Dale E. Turner (Mel)

"Carol's Second Act" (CBS) fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat