Carol's Second Act 1. sezon 15. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Ördek dövmesinin sırrı ne? Hastane komedisi Carol's Second Act'ın yeni bölümünde neler olacak? Carol's Second Act 1. sezon 15. bölüm konusu ve fragmanı...

Volkan Küçükel
13 Şubat 2020 - 12:50
Kültür Sanat

Patricia Heaton'lu CBS komedisi "Carol's Second Act" son olarak sezonun 14. bölümü "Secrets" ile izleyici karşısına çıktı.

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki çocuğunu büyüttükten, boşandıktan ve öğretmenlikten emekli olduktan sonra ilerleyen yaşına rağmen hayalindeki meslek olan doktorluk için harekete geçmeye karar veren Carol Kenney'in hikayesini ekranlara getiren dizinin yayınlanan son bölümünde; Carol, Lexie'nin gizli hobisi öğrendiğinde kendisinin dışında herkesin bildiği daha büyük bir sırrı da öğrenmiş olur. Bu arada Caleb bir hastası için sigorta şirketi ile çatışmaya girer.

20-02/13/carols-second-act-1x14-foto.jpg

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 14. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Lee Shallat Chemel'in yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 14. bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.5 reyting oranı ve 4.76 milyon izleyici rakamlarıyla vasat seviyedeki ekran performansını sürdürdü.

Carol's Second Act'ın ilk sezonu 18 bölümden oluşuyor.

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 15. BÖLÜM NE ZAMAN?

Andy Roth'un senaryosunu kaleme alıp, Michael J. Shea'nın (9JKL, Young & Hungry) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun 15. bölümü "Top of the List" 13 Şubat 2020 Perşembe akşamı CBS ekranlarına gelecek.

Peki, yeni bölümde neler yaşanacak?

20-02/13/carols-second-act-tanitim-oyuncu-kadrosu.jpg

CAROL'S SECOND ACT 1. SEZON 15. BÖLÜM KONUSU

Hastasının nihayet karaciğer bağış listesine girmesinden sonra Carol, nakil cerrahı Dr. Lewis'in duygu eksikliğinden rahatsızdır.

Bu arada Lexie, Daniel ve Caleb, Dr. Jacobs'un neden bir ördek dövmesine sahip olduğunun şifresini çözmeye çalışırlar.

Oyuncu kadrosu: Patricia Heaton (Carol Kenney), Kyle MacLachlan (Dr. Stephen Frost), Ito Aghayere (Dr. Maya Jacobs), Jean-Luc Bilodeau (Daniel), Sabrina Jalees (Lexie), Lucas Neff (Caleb), Ashley Tisdale (Jenny), Cedric Yarbrough (Hemşire Dennis), Larry Joe Campbell (Eddie), Patrick Fabian (Dr. Lewis)

Konuk oyuncu: Keeshan Giles (Paul)

"Carol's Second Act" (CBS) fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat