Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. sezon için sete çıktı! Dizi ne zaman yayınlanacak?

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç'nin yeni macerası Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 2. sezon çekimleri başladı. Peki Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. sezonu gelecek mi? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 8. bölümde neler oldu? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. sezonda neler yaşanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin konusu ne? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi oyuncu kadrosunda kimler var? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi kaç bölüm olacak? Erdal Beşikçioğlu kimdir?

Volkan Usta
02 Haziran 2023 - 12:13
Kültür Sanat

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan, efsanevi dizi Behzat Ç’nin yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin ikinci sezonu çekimleri başladı.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ve ilk sezonu ile büyük beğeni toplayan ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezon okuma provası geçtiğimiz gün gerçekleşmişti.

23-06/02/ekic-ve-gul_-bir-behzat-c-hikayesi-_-2-sezon-_-basliyoruz-la-0-4-screenshot.png

Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Evliya Aykan, Burak Dakak, Ayça Eren, Derin Beşikçioğlu, Eray Eserol, Önder Selen ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü ekibe geçen sezon konuk oyuncu olan Özge Yağız ve Selen Öztürk yine eşlik ederken bu sezon kadroya Sergen Deveci, Alper Kut ve usta oyuncu Devrim Yakut dahil oluyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken, senaryo Ercan Uğur imzası taşıyor.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ ikinci sezonuyla yakında BluTV’de...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin