Charmed 2. sezon ne zaman başlayacak?

Charmed dizisinin yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu.

1998-2006 seneleri arasında The WB ekranlarında sekiz sezon boyunca izleyicilerle buluşan ve büyük ilgi gören aynı isimdeki dizinin yeniden çevrimi niteliğindeki "Charmed"in ekranlara geri dönüş tarihi belli oldu.

CHARMED 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? İŞTE TARİH!

Dizi, 11 Ekim 2019 Cuma günü 2. sezonuyla izleyici karşısına tekrar çıkacak.

Jane the Virgin yaratıcısı/showrunner'ı Jennie Snyder Urman yürütücü yapımcılığında hazırlanan; Jennie Snyder Urman ile birlikte Jessica O'Toole (Greek) ve Amy Rardin'in senaryosunu kaleme aldığı dizinin hikayesine kısaca bakacak olursak;

19-07/08/charmed-dizi.jpeg

Yeni versiyon "Charmed"ın hikayesi; öğrenci nüfusunun yüksek olduğu bir üniversite şehrinde yaşayan ve annelerinin ölümünün ardından cadı olduklarını keşfeden Mel (Melonie Diaz), Macy (Madeleine Mantock) ve Maggie (Sarah Jeffrey) isimlerindeki üç kız kardeş üzerine odaklanıyor. Bu üçlü fazla vakit geçmeden neredeyse her gün savaşmak için bir araya gelmek zorunda kalır ve kendilerini tüm modern cadıların karşı karşıya geldiği doğaüstü savaşların içinde bulur. Doğaüstü iblisler, ataerkilliğe karşı gelmek ve aile bağlarını muhafaza etmek... Bir cadının işi asla bitmez...

CBS TV Studios ve Propagate Content ortak yapımcılığındaki Charmed'ın oyuncu kadrosunda Madeleine Mantock, Melonie Diaz ve Sarah Jeffery dışında Rupert Evans (Harry), Ser'Darius Blain (Galvin), Ellen Tamaki (Niko) ve Charlie Gillespie (Brian) gibi isimler bulunuyor.

Urman, O'Toole & Amy Rardin üçlüsü ile birlikte pilot bölüm yönetmeni Brad Silberling (Jane the Virgin, Dynasty, Reign), Ben Silverman ve Carter Covington dizinin yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturan isimler.

CHARMED REYTİNGLERİ

Dizi, ilk sezonunda izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.26 reyting oranı ve 0.850 milyon izleyici ortalamasını elde etti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin