Çıplak II Ölenle Ölünmez Fragmanı Yayınlandı! Ne Zaman Geliyor?

Çıplak II Ölenle Ölünmez fragmanı yayına açıldı. Bu yıl içerisinde gelmesi beklenen dizinin yine tartışmalara neden olacağı kesin. İşte dizinin yeni sezon detayları.

Oğulcan Özsezgi
09 Mayıs 2021 - 18:56
Gündem

İlk sezonu sonrasında resmen tartışmaların fitilini ateşleyen Çıplak dizisi, yeniden gündeme gelmekte kararlı. Kararlı diyoruz çünkü dizi ikinci sezon ile yeniden izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çıplak II Ölenle Ölünmez fragmanı da yayınlanmış durumda. Yine yeniden tartışmaların göbeğinde bir dizi görmeye hazırlanalım derim. Şimdiden o tartışmalar da başladı zaten.

Çıplak II Ölenle Ölünmez Fragmanı Yine Çok Dikkat Çekici

Dizinin ilk sezonunun da daha önceki mesleği eskortluk olan bir kadının, kendisine koyduğu hedeflerde ilerlediğine şahit olmuştuk. Bir hayli cesur sahnelerle dolu olan dizi, zaten bu nedenle gündem olmuş ve çok ses getirmişti.

Hatta birinci sezonun bir ara kaldırıldığını bile gördük. Çıplak 2.sezon için yayınlanan fragman ise birinci sezonu aratmayacak bir devam serisinin geleceğinin işareti.

Dizinin ikinci sezonunda yer alacak olan oyuncular için de bilgiler gelmiş durumda. Zaten başrolde yine Müge Bayramoğlu yer alacak. Ona eşlik edecek olan isimler ise Bora Ecer, Selin Dumlugöl, İpek Erdem, Dila Yağcı, Murat Kılıç, Denizhan Akbaba, Berçem Koç, Nilifer Açıkalın ve Feriha Eyüpoğlu gibi isimler olacak.

Yine BluTV üzerinden yayınlanacak olan Çıplak 2.sezon için tarih kısmına gelecek olursak, net bir tarihimiz olmadığını belirtelim. Fakat fragmanın paylaşılması ve fragman paylaşılırken yapılan açıklamalar, 2021 yılı içerisinde dizinin yeni sezonunun geleceğini gösteriyor.

Çıplak II Ölenle Ölünmez fragmanı da kesin tarihi vermezken, yakın zaman bu konuda bilgileri almaya başlarız gibi duruyor. Ayrıca muhtemelen ikinci sezon da 8 bölümlük orta uzunlukta bir sezon olacak. Daha üzeri olursa sürpriz olur diyebilirim.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat