Çukur'un 45. bölümünde Yamaç ve Cumali, Vartolu'yu bulmak üzere!

Show Tv'nin sevilen ve fenomen haline gelen dizisi Çukur'da olaylar iyice karışıyor. Yamaç ve Cumali, Vartolu'nun bir adım gerisinde. İşte detaylar..

Merve Mutlu
03 Aralık 2018 - 11:11
Yeni Bölüm

Show Tv'nin sevilen ve fenomen haline gelen dizisi Çukur'un senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

18-12/03/ukur-1543827396.png

Çukur'un bu akşam #ÇukurunÇocukları etiketiyle yayınlanacak olan 45.bölümünde ortalık iyice karışıyor. Mahsun ve Çeto, Koçovalılara oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşayacaklar. Bu, her ikisinin de Koçovalılara karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açacak. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu ise Karakuzuların isteğini yerine getirecek.

18-12/03/kimyager-vartolu.png

Yamaç ve Cumali, kimyagerin peşine düşerken Vartolu'ya her geçen an daha da yaklaşmaktadırlar. Vartolu'nun bu sırrının ne zaman ortaya çıkacağı ise merakla bekleniyor. Selim, nihayet Emmi ve İdris’in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy’un Yamaç’a olan teklifi 'Koçovalılar' ile 'Karakuzular' arasındaki mücadelenin rengini değiştirecek.  

18-12/03/vartolu.png

Diğer yandan Karakuzular'ın silahla evleri taradığı görülürken, Koçovalılarında bir mekanı taradığı fark ediliyor. Celasun yaralı ve kanlar içerisinde evinin kapısına bırakılmış gösterilirken, onu o hale kimin getirdiği ise henüz bilinmiyor.

18-12/03/celasun.png

Çukur'un oyuncu kadrosunda ise; Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur yeni bölümüyle 3 Aralık akşamı saat 20:00'da Show'da!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat