Cuma'nın fenomeni şaşırtmadı: Yalı Çapkını 24. Bölümüyle yine bomba gibiydi!

Star'ın başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı sevilen dizisi Yalı Çapkını 24. bölümüyle ekrana geldi. Peki Yalı Çapkını reytinglerde kaçıncı oldu? Yalı Çapkını 24. bölümde neler yaşandı? Yalı Çapkını 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 25. bölümde neler olacak? Yalı Çapkını'nın konusu ne? Yalı Çapkını nerede çekiliyor? Yalı Çapkını'nın 25. bölümünde Ferit ve Seyran'ın arasında neler olacak?

Volkan Usta
18 Mart 2023 - 09:00
Kültür Sanat

Star'ın fenomen dizisi Yalı Çapkını yine izleyicisini ekrana kilitledi. Bomba olayların yaşandığı bölümde SeyFer bu sefer gerçekten ayrılacak mı? İşte detaylar! 

23-03/18/336573323_2302418026604357_3280792305569247223_n.jpg

YALI ÇAPKINI 24. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dağ evine mutlu giden Seyfer çifti, boşanma konusunu gündemlerine alarak döndü. Fakat işler bir süre sonra en azından yoluna girmiş gibi gözüküyordu. Kocasının durumu yanlış anladığını söyleyen Seyran, Ferit'in gönlünü almak için artık elini taşın altına koyması gerektiğine karar verdi

 

23-03/18/frulf3pwaaa6noe.jpeg

Tüm bunlar yaşanırken Ferit'in karşısına Zerrin sorunu çıktı. Pelin'in annesi Zerrin şirkete gelerek hem Halis Ağa ile hem de Ferit'le görüştü. Ferit'e ağır sözler söyleyen Zerrin, Ferit'e "anca karından boşanırsan kızım mutlu olacak. Benim kızımla evleneceksin, verdiğin sözleri tutacaksın" demesiyle küçük Korhan'ın gözünü bir hayli korkuttu. 

23-03/18/frulhejwiaeb8tc.jpeg

Zerrin'le konuşması sonrası adeta nefessiz kalan Ferit, ardından Pelin ile buluştu. Pelin'den de çok ağır sözler işitten Ferit'in şirazesi iyice kaydı ve bir süre kendine gelemedi.

 

 23-03/18/fruli0dxgaivx9h.jpeg

Bu yaşananlar bir yana Seyran ise kocasıyla o özel gece için hazırlıklara başlamıştı. Her an için özenle hazırlanan Seyran'ın kuşkuları olsa da Suna ile yaptıkları konuşma içini bir nebze olsun rahatlatmaya yetti.

 23-03/16/87936.jpg

Ferit'i sabah işe yollayan Seyran ardından ablası ile gecenin planına odaklandı. Kocasına yeni cicişlerini büyük hevesle mesaj atan Seyran, Ferit'in soğuk tavrı karşısında üzülse de ardından yaptıkları telefon konuşması her şeyi tatlıya bağladı.

 

23-03/16/87938.jpg

SeyFer gecesi için her şey hazırdı. Kocasını dört gözle bekleyen Seyran bir yanda dururken, karısına kavuşmak için merdivenleri çifter çifter çıkan Ferit ise mutluluktan uçuyordu. Fakat annesi ile Pelin hakkında yapacağı konuşma hem Ferit'i hem de Seyran'ı çok üzecekti. Ferit'in annesiyle konuşmalarını duyan Seyran için artık olaylar tamamen yolundan çıkmıştı. Odaya dönen Seyran, Ferit'e "hani dağ evinde sormuştun ya, boşanmak mı istiyorsun diye. Cevap ver demiştin bana." diyerek yüzüğünü çıkardı ve Ferit'e verdi. Böylece takipçiler bölüm sonunda meraklı bir şekilde tek bir soru sordu: "Seyran ve Ferit gerçekten boşanacak mı?

Yalı Çapkını yeni bölümüyle 24 Mart Cuma saat 20.00'de STAR'da...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat