Demet Özdemir evi terk etti! Evlilikte büyük kriz!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un evliliğinde büyük bir kriz yaşandı! Demet Özdemir evi terk etti! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir arasında neler oluyor? Rüya gibi evlilik son mu buluyor? Büyük aşkın üzerinde kara bulutlar mı dolaşıyor?

Gülcan Tarımoğlu
17 Mart 2023 - 16:09
Magazin

Geçtiğimiz Ağustos ayında görkemli bir düğünle evlenen ünlü oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç arasında büyük bir kriz patlak verdi!

Son dönemde Fox'un Adım Farah dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Demet Özdemir, Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, Oğuzhan Koç'la kavga ederek evi terk etti!

Olayın detayları ise şöyle;

26 Şubat’ta yeni yaşını kutlayan Demet Özdemir, doğum günü için İhtiyaç Haritası yararına kampanya başlatmış ve yüklü miktarda bağış toplamıştı.

Deprem felaketi nedeniyle doğum günü partisi yapmak istemeyen güzel oyuncuya, yakın arkadaşları küçük bir kutlama organize etti.

23-03/17/frz2i6wxgaqh_jn.jpg
Arkadaşlarının evinde gerçekleşen bu küçük kutlamada aldığımız duyumlara göre Oğuzhan Koç, eşini üzecek davranışlarda bulunmuş.

Tartışmanın büyümesi üzerine Demet Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine yakın dostu Saadet Özsırkıntı’nın evine gitmişti.

23-03/17/frz2qwxwwaewh6_.jpg

Birkaç gün ayrı kaldıktan sonra pişmanlık duyan Oğuzhan Koç, elinde çiçekle eşinin setine giderek özür dilemiş, bu jest karşısında duygulanan Özdemir de evine geri dönmüş. Ancak çift, birkaç günlük saadetin ardından yeniden kavga etmiş. Demet Özdemir evi terk etmiş.

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat