Demet Özdemir’in Yeni Projesi Ortaya Çıktı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapmasından sonra Demet Özdemir hangi projede yer alacak ortaya çıktı. Demet Özdemir ne zaman ve hangi projede yer alacak?

Oğulcan Özsezgi
03 Mayıs 2021 - 20:56
Gündem

Bir yandan sosyal medyada kazandığı popülerlik bir yandan ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde elde ettiği başarı, Demet Özdemir’i gündem yaptı.

TV8’in yeni yayın döneminin ilk dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde gösterdiği performansla adeta yeni bir döneme giren oyuncu, şimdilerde ise finale hazırlanıyor.

Öyle ki başta reytinglerde isteneni alan ama sonrasında düşüşe geçip ve bir türlü yükselemeyen dizinin, final yapması bekleniyor. Ama öğrendiğimiz bilgilere göre dizi final yapsa da başarılı oyuncuyu görmeye devam edeceğiz.

Demet Özdemir’in Yeni Projesi Ne Olacak?

Kulislerde dönen bilgilere göre reytingleri düşen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43.bölümde final yapacak. Finalin ardından başarılı oyuncunun belli bir süre dinlenmeye çekileceği söyleniyor. Dinlenmesinin ardından ise geriye dönüşü bir diziyle değil de bir filmle olacak.

Ünlü oyuncunun projesi Aşk Taktikleri adında film olacak. Filmin kesin olmamakla beraber herhangi bir Netflix projesi falan da olmayacağı söyleniyor. Laninstar Medya’nın yapacağı bir sinema filmi olacağı söyleniyor.

21-05/03/demet-ozdemir.jpg

Sinemalardaki durumunun ne olacağını ise şu an bilemiyoruz. Takdir edersiniz ki şu an bir tam kapanma süreci içerisindeyiz. Bundan sonrasında da ne olacağını şu an için bilemiyoruz. Sinema filminin vizyon tarihinin ne zaman olacağını da bilmek şimdilik zor gibi gözüküyor.

Fakat şunu biliyoruz ki Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız ile başrolleri paylaşacak. Sok dönemde çok sık gördüğümüz Kerem ile Aslı hikayelerinden birini izleyeceğiz. Bir romantik komedi tadında film göreceğiz. Vizyon tarihi ve diğer oyuncular hakkında bilgiler de belli olduğu zaman paylaşacağız.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin