Digitürk ve CBS Studios International anlaştı! Hangi yeni yabancı diziler Digitürk'te olacak?

Digitürk ve CBS Studios International arasındaki içerik anlaşmasına göre hangi yabancı diziler Digitürk platformunda izleyicilerle buluşacak?

Volkan Küçükel
05 Temmuz 2018 - 20:23
Kültür Sanat

CBS Studios International ve Digitürk arasında FBI, A Million Little Things ve Charmed gibi yeni dizileri de içeren kapsamlı bir içerik anlaşması imzalandı.

Anlaşma gereğince uluslarası televizyon pazarının önemli program sağlayıcılarından CBS Studios International'ın CBS Television Network, ulusal kanal The CW ve premium kablolu kanal Showtime için ürettiği içerikler dahil olmak üzere yeni dizileri artık Digitürk platformu üzerinden Türk izleyicilerle de buluşacak.

18-07/05/digiturk-logo.jpeg

Anlaşma kapsamındaki diziler şöyle sıralanıyor:

- Dick Wolf prodüksiyonu "FBI"
- ABC komedi draması "A Million Little Things"
- The CW'da yeni versiyonu ile canlanacak cadı temalı "Charmed"
- CBS komedisi "Happy Together"
- CBS komedisi "Neighborhood"
- Showtime'ın limitli dizisi "Escape at Dannemora"

CBS Studios International Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Armando Nuñez anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada "Bu, oldukça önemli bir pazarın lideri konumundaki bir platformla imzaladığımız büyük bir anlaşma. Yeni içeriklerimizin çeşitliliği ve zenginliğinin, Digitürk gibi yayın platformlarına abone sayılarını arttırma yönünde değerli bir olanak sunduğuna inanıyorum" ifadelerini kullandı.

18-07/05/cbs-studios-international.png

Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly ise anlaşma hakkında şöyle konuştu:

"Türkiye'nin lider ve sektöründe öncü pay TV platformu olarak, dünya çapında bilinen CBS Stüdyoları ile bu önemli anlaşmaya imza atmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Portföyümüzü zenginleştirmek ve küresel çapta en kaliteli içerikleri abonelerimize ulaştırmak üzere yatırımlarımızı güçlendirerek devam ettiriyoruz. Anlaşma kapsamında yer alan kaliteli dizilerin izleyicilerimizi heyecanlandıracağını ve hedeflerimize önemli derecede hizmet edeceğini düşünüyorum."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat