Diriliş oyuncusu Engin Altan Düzyatan'dan Captain America göndermesi!

Diriliş Ertuğrul dizisinde başrolde yer alan Engin Altan Düzyatan Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesi ile konuştu!

Nurşah
07 Mart 2019 - 12:32
Gündem

TRT 1 ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde başarılı ile rol alan ve izleyicinin beğenisini her geçen bölümde daha çok kazanan Engin Altan Düzyatan Alman günlük gazetesi Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesine konuştu. Hayran kitlesi ülke sınırlarını aşan başarılı isim çarpıcı açıklamalarda bulundu!

19-03/07/dirilis-captain-america.jpg

"Bizim de Ertuğrul'umuz var"

Sevilen oyuncu geniş kitlelerce izlenem Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi karakterini canlandırıyor. Yeni Şafak'ta yer alan habere göre Düzyatan dizisi ile ilgili olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu!

Dizimizin Anadolu'nun yeni şekillendiği bir dönemde geçmesi, küçük beylikler arasındaki güç savaşları ve büyük bir imparatorluğun kurulma evresi konu olarak da izleyicilerimiz de büyük bir merak uyandırdı.  Bunun yanında, Ertuğrul hak, adalet ve merhamet kavramlarını bir arada bulunduran ve bu uğurda savaşan bir kahraman.

19-03/07/dirilis-engin-altan-duzyatan-acikama.jpg

ABD'nin Captain America'sı varsa, bizim de Ertuğrul'umuz var. Dünyada olup biten adaletsizliklerin karşısında böyle bir kahramanın olması sanırım herkese sıcak geldi. Ve tabi ki set işçisinden yönetmene kadar tüm ekibin işe olan inancı ve özverisi bunlara ek olarak da görsel alanda sunduğumuz yeniliklere ve kurmaya çalıştığımız dünya da eklenince her şey gerçekçi oldu...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat