Duy Beni Aziz Kimdir? Burak Can Kim?

Duy Beni Aziz kimdir? Diziye damga vuran karakterlerden biri olan Aziz karakterini canlandıran Burak Can, daha önce hangi dizi ve filmlerde yer aldı?

Oğulcan Özsezgi
03 Ağustos 2022 - 22:44
Kültür Sanat

Duy Beni dizisi 5. bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanlarından gördüğümüz, yeni bölümlerde en öne çıkacak olan karakterin Aziz karakteri olacağı. Özellikle bu bölüme Kanat ile Ekim’in arasını açmak adına Aziz’in yeni hamleleri olacak. Peki, Duy Beni Aziz kimdir? Rolü canlandıran Burak Can Kim? Kaç yaşında?

Duy Beni Aziz Kimdir?

Gerçek Koleji içerisinde en sessiz isimlerden biri olarak gözükse de aslında Aziz karakteri de kilit isimlerden biri. Kanat’ın kardeşi olan karakter, özellikle babasının şiddetine maruz kalması nedeniyle, aile içerisinde en sinik kalmış olan birey olarak görülüyor.

Babasının yaptıklarına sessiz kalması nedeniyle Kanat ve annesini de suçlayan Aziz, kendisini ailesinin feda edilen bireyi olarak görüyor. İçten içe Kanat’a karşı da bir hırs beslediğini görebiliyoruz.

Özellikle 5. bölüm fragmanlarında gördüğümüz, Aziz’in Kanat’ın kötü yönünü Ekim’e göstermek adına uğraş verdiği. Bunun için Leyla’yı da kullanacak gibi gözüküyor.

22-08/03/duy-beni-aziz-kimdir.jpg

Burak Can Kim?

Rolü canlandıran isme gelince, Aziz karakterine hayat veren ismin Burak Can olduğunu görüyoruz.

Genç oyuncu daha önce birkaç projede daha karşımıza çıkmıştı. 1996 doğumlu olan genç isim, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunu.

İlk olarak çeşitli markaların reklam filmlerinde gördüğümüz yetenekli oyuncu, sonrasında çeşitli dizi ve film projelerinde de yer almıştı.

Gönül Ferman Dinlemiyor dizisi, Sana Bir Sır Vereceğim dizisi, Yılanların Öcü dizisi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, Nadide Hayat filmi gibi birçok yapımda yer alan genç oyuncu, şimdi de Duy Beni Aziz karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat