Dynasty dizisinin 3. sezonu olacak mı?

The CW kanalının 1980'li yıllarda yayınlanan aynı isimdeki dizinin yeniden çevrimi niteliğindeki dizisi Dynasty için yeni sezon onayı çıktı. Dynasty 3. sezon detayları...

Volkan Küçükel
21 Şubat 2019 - 22:11
Kültür Sanat

Orijinali 1981-1989 yılları arasında ABC kanalında yayınlanıp Türk televizyonlarında Hanedan ismiyle izleyiciyle buluşan; Amerika'nın en zengin iki ailesi Carrington ve Colby aileleri arasında süre gelen kavga ve düşmanlık üzerine kurulu hikayeye sahip "Dynasty"nin The CW kanalındaki yeniden çevriminin takipçileri için güzel haber geldi!

DYNASTY SENEYE DE EKRANLARDA OLACAK!

Yayıncı kanal Dynasty ile yola devam dedi ve diziye resmi 3. sezon onayını verdi.

Buna göre Dynasty, 2019-20 televizyon yayın sezonunda ekranlarda olmaya devam edecek.

DYNASTY REYTİNGLERİ

İkinci sezonu devam etmekte olan dizi, izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.17 reyting ve 601,000 izleyici ortalamasıyla yola devam ediyor.

19-03/04/dynasty-izle.jpg

İlk sezon ile kıyaslandığında reytinglerde %7, izleyici sayısında %12'lik bir düşüş gözükse de dijital yayın platformlarıyla yapılan anlaşmalar bazı dizilerin geleceğinin belirlenmesinde önemli rol oynayabiliyor. Dynasty de bundan faydalanmış görünüyor.

Klasik pembe dizinin bu yeniden çevriminde, Carrington ve Colby aileleri, servetlerinin ve çocuklarının kontrolü için mücadele veriyor.

19-03/04/dynasty-yeniden-cevrim.jpg

Oyuncu kadrosunda Grant Show, Alan Dale, Elizabeth Gillies, James Mackay, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley, Rafael de la Fuente, Ana Brenda Contreras, Maddison Brown ve Nicollette Sheridan gibi isimler yer alıyor.

Dynasty'nin yürütücü yapımcı kadrosu ise Richard Shapiro, Esther Shapiro, Stephanie Savage, Josh Schwartz, Brad Silberling, Sallie Patrick'den oluşuyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat