Elite yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

Sevilen Netflix dizisinin yeni sezonundan havadisler var.

Merve Mutlu
20 Mayıs 2020 - 14:02
Kültür Sanat

Dünyaca ünlü içerik platformu olan Netflix'te yayınlanan popüler gençlik draması Elite'in yeni sezonu ile ilgili ilk havadis Netflix'in twitter hesabından geldi. 

20-05/20/elite-dizisi.jpg

İşçi sınıfından olan 3 liseli gencin, İspanya'daki seçkin bir özel okula kaydolmasının ardından bu öğrenciler ile zengin öğrenciler arasında başlayan çatışmanın, okullarında bir cinayete neden olmasını konu edinen İspanyol yapımı dizinin yeni sezonunda:  Samuel (Itzan Escamilla), Guzmán (Miguel Bernardeau), Lu (Danna Paola), Polo (Álvaro Rico), Carla (Ester Expósito), Nadia (Mina El Hammani), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Shana), Christian (Miguel Herrán) ve Nano'nun diziye dönmesinin beklendiğini sizlere duyurmuştuk. Gelen son habere göre bazı isimler de yeni sezonda yer almayacaklar. 

Elite yeni sezonda kimler olmayacak?

20-05/20/elite-ee.png

Platformun ve dizinin resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanan kamera arkası videosuyla oyuncuların vedası izleyicilere ulaştırıldı. Buna göre Álvaro Rico (Polo), Mina El Hammani (Nadia), Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lu) ve Jorge López (Valerio) yeni sezonda yer almayacak. Elite dizisi videoyu "Danna, Ester, Jorge, Álvaro ve Mina Elite'e elveda diyor" notu paylaşıldı. 

20-05/20/elite.png

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat