Emergence 1. sezon 4. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

ABC kanalının gizem-gerilim türündeki yeni sezon dizisi Emergence'ın yeni bölümünde neler olacak? Emergence 1. sezon 4. bölüm konusu, fragmanı ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
15 Ekim 2019 - 21:35
Kültür Sanat

Michele Fazekas & Tara Butters ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı gizem-gerilim türündeki ABC dizisi "Emergence" geçtiğimiz hafta sezonun üçüncü bölümü "2 MG CU BID" ile ekranlara geldi.

EMERGENCE 1. SEZON 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hikayesi; Jo Evans ismindeki bir polis müdürünün gizemli bir kazanın gerçekleştiği yere yakın yerde bulduğu küçük bir çocuğu evine alması ve konuyla ilgili yürüttüğü soruşturmanın kendisini hayal ettiğinden çok daha büyük bir komplonun içine çekmesine odaklanan dizinin yayınlanan son bölümünde; gizemli bir hastalık Piper'ı günden güne kötüleştirir. Jo ve Benny oldukça büyük bir teknoloji şirketinin sahibi olan Richard Kindred'ı olaylarla ilgili bağlantısı olabileceği ihtimaliyle araştırır. Jo bilinmeyen bir kaynaktan gelen bilgiler aracılığıyla yardım almaya başlar. Alex ise Piper'ın dahil olduğu uçak kazasıyla bağlantılı gizemli radyo frekansının kodlarını çözmeye çalışır.

19-10/16/emergence-1x04-foto2.jpg

EMERGENCE 1. SEZON 3. BÖLÜM REYTİNGLERİ

Dizi; Peter Leto'nun yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun üçüncü bölümüyle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.5 reyting oranı ve 3.10 milyon izleyici rakamlarını elde etti. İnişteki reyting grafiği dizinin geleceğini şimdilik pek parlak göstermiyor.

EMERGENCE 1. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Jerome Schwartz'ın senaryosunu kaleme alıp; Alex Pillai'nin (Riverdale, Bull) yönetmen koltuğunda oturduğu sezonun dördüncü bölümü "No Outlet" 15 Ekim 2019 Salı akşamı ABC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-10/16/emergence-1x04-foto3.jpg

EMERGENCE 1. SEZON 4. BÖLÜM KONUSU

Piper'ın kökenleri hakkında daha fazla bilgi edinen Jo, onu evinde korumaya devam etme konusunu tekrar düşünmeye başlar.

Benny, Kindred'in gizli dosyalarının şifresini kırması için bir arkadaşından yardım alır. Chris ise korumakla görevlendirildiği dik kafalı bir muhbirle çatışır.

Oyuncu kadrosu: Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Ashley Aufderheide (Mia Evans), Robert Bailey Jr. (Chris Minetto), Zabryna Guevara (Abby Frasier), Donald Faison (Alex Evans), Clancy Brown (Ed Sawyer).

Konuk oyuncu kadrosu: Terry O'Quinn (Richard Kindred), Maria Dizzia (Emily), Ashlie Atkinson (April), Nikki Massoud (Lily Salgado), Ignacio Serricchio, Alexis Molnar.

EMERGENCE YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-10/16/emergence-1x04-foto4.jpg

19-10/16/emergence-1x04-foto5.jpg

19-10/16/emergence-1x04-foto6.jpg

19-10/16/emergence-1x04-foto7.jpg

19-10/16/emergence-1x04-foto8.jpg

19-10/16/emergence-1x04-foto9.jpg

"Emergence" (ABC) 1. sezon 4. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat