Emre Erçil Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna katıldı!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni oyuncu transferi..

Merve Mutlu
12 Ekim 2020 - 18:33
Gündem

Akli Film tarafından hazırlanan ve TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan dev bütçeli yeni dizi projesi Uyanış Büyük Selçuklu daha şimdiden büyük bir hayran kitlesi kazandı. Beğeni toplayan dizinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oluyor.

20-10/12/uyanis-buyuk-selcuklu.jpg

Oyuncu kadrosunda: Gürkan Uygun, Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Cemal Toktaş, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu ve Sevda Erginci, Osman Sonant, Mehmet Özgür, Çiğdem Selışık Onat gibi birçok başarılı ve sevilen isimleri bir araya getiren dizi Büyük Selçuklu dönemini anlatan dev bütçeye sahip bir dizi olarak ekranlardaki yerini aldı.

Emre Erçil Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna katıldı!

20-10/12/emre-cercil.png

Sultan Melikşah, Terken Hatun, Nizamülmülk, Hasan Sabbah, Andreas, Arslantaş gibi karakterleri izleyicilerle buluşturan dönem dizisinin 4. bölümünde Emre Çerçil de ekibe katılacak ve Ebulkasım rolüne hayat verecek. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat