Merve Mutlu
16 Ekim 2019 - 11:50
Yeni Bölüm

Başrolünde: Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca karakteri ile Engin Altan Düzyatan'ın ve Gazeteci Leyla Devrim karakteri ile Burçin Terzioğlu'nun yer aldığı, Şarkıcı Gülce Akar karakteri ile de Berrak Tüzünataç'ı izleyeceğimiz Kurşun dizisinin hazırlıkları tamamlandı.

19-10/16/kursun-dizisi.png

Birbirinden başarılı ve dikkat çekici tanıtımların yayınlandığı ve merak uyandırmayı başaran Kurşun dizisinin afişi de merak edilenler arasındaydı. Baş karakterlerin yer aldığı afiş çalışması tamamlandı ve diziseverlerle paylaşıldı.  

19-10/16/kursun-1571215078.png

1970’li yıllarda Türkiye’yi kasıp kavuran bir savcı olan Marlon Kemal ile başarılı ve hırslı bir gazeteci olan Leyla Devrim'in, dönemin zorluklarına birlikte göğüs germelerini, karanlıkla mücadelelerini ve aşklarını konu edecek olan dizi, 23 Ekim'de Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat