Hande Erçel’in yeni dizisi Azize’ye 2 yeni oyuncu katıldı!

Azize dizisinin kadrosu yeni oyuncularını ağırlıyor.

Taha Güven
16 Ekim 2019 - 13:33
Yeni Bölüm

Yönetmeliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur'un birlikte yazdığı, başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in paylaştığı, yakında Kanal D'de başlayacak bir aşk ve intikam dizisi olan Azize, bir mafya ailesi olan Alpaylar tarafından ailesi dağıtılmış ve paramparça edilmiş bir kız çocuğunun hayatını konu almaktadır.

19-10/16/tutkulu-bir-ask-hikayesi-azize-12520624_amp.jpg

Merakla beklenen yeni dizi Azize'nin kadrosuna 2 yeni oyuncu daha dahil oldu. Zeynep Kızıltan dizide Gül karakterine hayat verirken, Asuman Çakır da Aynur karakteri ile ekranlarda olacak. 

 

ZEYNEP KIZILTAN KİMDİR?

19-10/16/zeynep-kiziltan-dizi-1.jpg

Zeynep Kızıltan, 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2007 yılında Parmaklıklar Ardında dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Kapadokya Düşleri, Ateşe Yürümek, Mahpeyker Kösem Sultan, Türkan, Yalancı Bahar, Beş Kardeş ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol almıştır.

ASUMAN ÇAKIR KİMDİR?

19-10/16/unlu-isimlerin-yaslari-aydan-sener-1522134299350.jpg

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu oyuncu Asuman Çakır en son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yunus Emre Aşkın Yolculuğu adlı dizide Hanım Ağa karakterini canlandırmıştır. Geçmişten günümüze bir çok sinema ve dizide rol alan Asuman Çakır 1964 Antalya doğumludur.

Azize dizisinin konusu ne?

Aşk ve intikamın bir arada olduğu, bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış ve paramparça edilmiş bir kız çocuğu; Melek ve şimdiki adıyla Azize…

Tek amacı kardeşini koruyabilmek için ayaklarının üzerinde yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın olmak isteyen Azize. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpaylar şimdi tek varlığı olan kardeşi Yiğit’e zarar verecekler ve işte o gün ona bunu yaşatanlardan hesap soracaktır. Artık tek bir amacı var bu hayatta, ailesinin intikamını almak ama ummadığı bir anda bir engelle karşılaşır o engel bir aşktır…

Azize’in en büyük düşmanları Alpaylar ailesinden biri olan, ailenin en mert, en zeki, en yürekli adamı Kartal, Azize’ye aşık olacaktır. Azize, Kartal’ın ailesine benzemediğini gördükçe kendisi de günden güne aşık olmaya başlayacaktır. İntikam ile yola çıkan Azize gün geçtikçe kendisi ile mücadele etmeye başlayacak. Kardeşine verdiği sözü tutabilmek mi yoksa aşka mı teslim olacak… 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat