Erdal Beşikçioğlu, Adı Efsane dizisinden ayrılıyor mu?

Gazeteci Mesut Yar, ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun Adı Efsane dizisi ile yollarını ayırmak üzere olduğunu yazdı.

Berfu Özlen
15 Mayıs 2017 - 10:52
Gündem

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin de takip ettiği diziler arasında olan Adı Efsane'de bir süredir problemler olduğu gelen haberler arasındaydı. 

16. bölümünü geride bırakan iddialı dizi ile ilgili dedikoduların gittikçe artması ile birlikte, Mesut Yar, Posta gazetesindeki köşesinde, Beşikçioğlu'nun diziden ayrılabileceğini yazdı.

İşte Mesut Yar'ın "Hocam Gidiyor Musun?" başlıklı yazısı:

Adı Efsane (Kanal D) dizisi ağırlıklı olarak genç oyuncular üzerinden yürüyen bir iş oldu. Bana biraz Güneş'in Kızları dizisinin kader yolunu hatırlatıyor.

"Erdal Beşikçioğlu Yol Ayrımındaymış"

Bu dizinin içinden önümüzdeki yılların dizi ekranı için birçok önemli yüz çıkacak. Hatta çıktı bile. Ama bir yüz eksilecek... Çok sağlam bir kaynağın fısıldadığına göre dizinin başrolündeki Erdal Beşikçioğlu yol ayrımındaymış. Nedenini bilmiyorum ama orası kendini ilgilendirir... Erdal dostum o hattan çıkınca dizi ne yapar diye soranlar olacaktır. Gençlik dizileri ne yapıyorsa onu elbette... Güzel bir yaz sezonu ardından "görüşmek dileğiyle!"

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat